Europos sporto savaitė mūsų gimnazijoje

Europos sporto savaitė ragina visus žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus, būti aktyvius. Mūsų gimnazijos bendruomenė, skatindama fizinį aktyvumą, judėjimą, šiomis savaitėmis surengė keletą sporto renginių. Pertraukų metu vyko tinklinio, futbolo varžybos, o rugsėjo 26 dieną  jau ketvirtą kartą vyko tradicinis Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos pirmokų estafetinis bėgimas aplink Dailidės ežerėlį. Iš kiekvienos klasės turėjo dalyvauti 8 atstovai (4 mergaitės ir 4 berniukai). Mergaitėms reikėjo bėgti 500 metrų, o berniukams daugiau kaip 600 metrų. Nors oras buvo vėsus, labai vėjuotas, bet bėgikai azartiškai rungtyniavo, palaikomi žiūrovų, bendraklasių. Varžybose pirmą vietą laimėjo I b klasė (auklėtojas Svajūnas Žvinakis), antrą vietą – I d (auklėtoja Irma Čeplinskienė), trečią vietą – I a (auklėtoja Asta Grimalauskienė). Šalia prizininkų liko I e klasė, penktą vietą iškovojo I c,  o I f varžybose nedalyvavo (auklėtojas Antanas Kalinauskas). Buvo smagu, kad pirmokai pirmą kartą dalyvavo varžybose kaip vienos klasės, vieno kolektyvo atstovai. Komanda nugalėtoja ir komandos prizininkės buvo apdovanotos „Olimpinė karta“ remiamo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prizais.

Rimtautė Barysaitė, I e klasės mokinė, ir kūno kultūros mokytojas Jonas Baltrušaitis