Sveikiname

„Tyrėjų dienos“ metu grupelė gimnazistų nusprendė dalyvauti „Verslios Lietuvos“ organizuotame renginyje „Hacker Games“, kuris tris dienas vyko Alytuje, „Menų pirtyje“ šalia Nemuno.

Kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo virš 50 startuolių kūrėjų, marketingistų, inžinierių, programuotojų, dizainerių ir verslų vystytojų  iš visos Lietuvos. Jie susibūrė į 12 komandų ir varžėsi dėl dviejų pagrindinių nominacijų: realistiškiausio produkto ir didžiausią progresą padariusios idėjos. Nominacijų laimėtojų laukė 1000 Eur piniginiai prizai, kuriuos įsteigė IT kompanijos. Tarp geriausių idėjų pateko Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos I–III klasių moksleivių sukurtas projektas „Ekonomistas“, kurio pagrindinė idėja – sukurti verslo simuliacijos platformą, skirtą moksleiviams tobulinti ekonomikos žinias.

Sveikiname projekto kūrėjus:
Adrijų Jakučionį, I f,
Tomą Vinską, III d,
Edviną Pocių, III d,
Igną Kristutį, III d,
Marių Bernatavičių, II e.

Dėkojame ekonomikos mokytojai Rūtai Mockevičienei, kuri paskatino mokinius dalyvauti ir palydėjo juos sėkmės keliu.