Gimnazistai aplankė Rumbonių senelių namų globotines…

Spalio 17 dieną dvidešimt keturi gimnazijos mokiniai ir dvi mokytojos aplankė Alytaus r. Rumbonių Švč. Trejybės bažnyčią ir vienuolyną. Taip pat svečiavosi ten įsikūrusiuose senelių namuose. Mokiniai susipažino su vienuolių kasdienine veikla, šios parapijos istorija, senelių globos namų buitimi. Vėliau bendravo su šių namų gyventojomis, vaišino jas skanėstais. Senelės maloniai atsakinėjo į paauglių klausimus, pasakojo istorijas, diskutavo bei juokėsi. Tai palietė mokinių  širdis, priminė, kad reikia vertinti tai, ką turi, ir džiaugtis net mažiausiomis sėkmėmis. Jaunimas iš senelių globos namų išėjo jausdami bendrystę, atradę kažką naujo, supratę, jog gera yra leisti laiką ne tik su bendraamžiais, bet ir su daug gyvenimiškos patirties turinčiais žmonėmis…

Meda Marcinauskaitė, II a