„Studfestas’18“ įkvėpė gimnazistus kurti savo sėkmės istoriją

Šiltą ketvirtadienio rytą mes, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokiniai, išvykome į didžiausią Lietuvoje karjeros festivalį ,,Studfestas‘18“. Kiekvienais metais festivalis pritraukia vis daugiau gimnazistų ir savęs neatrandančių studentų. Kviečia pasiklausyti sėkmės istorijų, motyvuojančių pranešimų, apžiūrėti ,,Draugų Erdves“, kuriose laukia aukštųjų mokyklų atstovai, galintys pakonsultuoti studijų klausimais, studijų konsultantai, pasakojantys apie studijas užsienyje, bei būsimi darbdaviai, pasidalinantys karjeros galimybėmis.

Po renginio kelių savo bendraklasių paklausiau, kokį įspūdi paliko šių metų Studfestas. Matas sakė: ,,Manau, kad  renginys buvo tikrai įdomus ir įtraukiantis. Gerai ir prasmingai praleistas laikas, sužinota daug sėkmės istorijų. Mane motyvavo siekti savo tikslo“. Rusnė antrino Matui bei pasidžiaugė, kad teko išgirsti mėgiamo žurnalisto Andriaus Tapino pranešimą. Aš taip pat labai džiaugiuosi šių metų Studfestu, kadangi praėjusiais metais nebuvo tiek skirtingų sričių pranešėjų, o šiais metais buvo paliestos visos sritys – nuo teatro iki sporto. Dėkoju mokytojoms, lydėjusioms į šį puikų renginį, bei džiaugiuosi, kad visiems važiavusiems „Studfestas’18“ patiko.

Liucija Jančauskaitė, III f klasė