Nacionalinės karjeros savaitės renginiai gimnazijoje

Lapkričio 20 dieną gimnazijoje vyko nacionalinės karjeros savaitės renginiai. Mintimis apie studijų galimybes ir ateities perspektyvas su gimnazistais dalijosi Vilniaus Kolegijos atstovės, organizacijos FOX Universitetai studijų koordinatorė Augustė Ugenskaitė, ASU Žemės ūkio inžinerijos fakulteto prodekanė Rasa Čiginskienė. Alytaus jaunimo darbo centro atstovė Jolanta Griškonienė kalbėjo apie pasirengimo karjerai svarbą , aptarė žingsnius, kuriuos turi daryti jauni žmonės dar mokyklos suole. Norintys mokiniai dalyvavo motyvacinio  laiško rašymo mokymų dirbtuvėse. Netradicines pamokas ,,Laiko valdymo paradoksai‘‘ ir ,,Trumpalaikis investavimo skausmas – ilgalaikis finansinis džiaugsmas‘‘ vedė Vilniaus kolegijos lektorės, jose dalyvavo II c ir III klasių mokiniai pasirinkę ekonomikos dalyką. Fotomenininkė Neringa Nekrašiūtė supažindino gimnazistus su savo profesija, kalbėjo apie sunkumus ir iššūkius, su kuriais tenka susidurti ir, aišku, apie begalinę aistrą savo darbui.

Gimnazijos direktorius ir Vilniaus kolegijos EKF vadybininkė Santa Mirauskienė aptarė tolimesnio bendradarbiavimo ir partnerystės sutarties pasirašymo galimybes.

Manome, kad tokie renginiai, susitikimai ir pamokos padės  mokiniams tinkamai įvertinti ateities planavimo svarbą.