Pirmokų viktorina

Lapkričio 22 dieną mūsų gimnazijoje pirmą kartą vyko viktorina, kurioje dalyvavo šešios pirmokų komandos. Viktorina, kurią suorganizavo lietuvių kalbos mokytojai, buvo skirta įžymiems žmonėms, kurie mokėsi arba dirbo mūsų gimnazijoje. Kiekvienos klasės komandą sudarė 5 mokiniai. Viktorinos pradžioje kiekviena klasė trumpai  prisistatė. Po to mokytojas Antanas Jurčys visiems paaiškino pirmąją užduotį: pagal nuotraukas atpažinti po dvi asmenybes. Užduotis buvo labai įdomi ir nelabai lengva: penkios komandos pažino po vieną asmenybę ir tik viena komanda atpažino dvi. Kitą užduotį atlikti padėjo užuominos. Reikėjo parašyti, apie kokį žmogų kalba lentelėse išvardinti faktai. Su šia užduotimi visi susidorojo sėkmingai. Trečioji  užduotis kūrybinė: išsitraukėme informaciją apie žinomą asmenybę ir turėjome parašyti trumpą pastraipą. O paskutinę užduotį atlikome per „Kahoot“ programėlę. Ji mums pasirodė lengva, nes jau ne kartą esame naudoję ją per pamokas. Po visų užduočių mokytojai paskelbė rezultatus: keturios klasės, surinkusios po 11 taškų, dalinosi trečiąją vieta, antrąja vieta džiaugėsi I a klasė, o pirmoji vieta atiteko I e klasei. Buvo labai smagu dalyvauti viktorinoje, nes tai dar labiau suartino bendraklasius.

I e klasės mokinė Rimtautė Barysaitė