Bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“

2019-01-12 įvyko 28-asis „Gyvybės ir mirties keliu“bėgimas Vilniuje, skirtas paminėti žuvusiems už Lietuvos nepriklausomybę 1991 metų Sausio 13-ąją dieną. Šiais metais dalyvavo 7600 žmonių, tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos bėgikai. Kartu su mokytoju Tomu Balynu bėgo 5 berniukai ir 4 mergaitės: Ieva Barysaitė, Paulina Gražulevičiūtė, Gabrielė Gajauskaitė, Eglė Arbutavičiūtė Matas Česynas, Tadas Gudzinevičius,  Airidas Vengrauskas, Laurynas Kazlauskas, Augustas Pakėnas. Visi bėgikai labai didžiavosi, kad galėjo dalyvauti šiame prasmingame bėgime, skirtame pagerbti žuvusiuosius. Visi bėgikai buvo apdovanoti „Gyvybės ir mirties keliu“ atminimo medaliais. Dėkojame mokytojams Jonui Baltrušaičiui ir Tomui Balynui už organizavimą ir dalyvių paruošimą.

Ie klasės mokinės Rimtautės Barysaitės