Pavasarį pasitinkame respublikiniame profesoriaus K. Baršausko fizikos konkurse

Pirmąjį kalendorinio pavasario šeštadienį (2019-03-02) mūsų gimnazijos I–IV klasių mokiniai, fizikos entuziastai, išvyko į KTU. Čia šią dieną vyko 24-asis respublikinis prof. K. Baršausko fizikos konkursas. Pasirodanti pro ankstyvo ryto debesis saulutė linkėjo visiems sėkmės ir geros nuotaikos konkurse, į kurį susirenka mokiniai iš visos Lietuvos. Pasijusti svarbiems, išmaniems ir siekti aukštesnių gyvenimo tikslų mokiniams leido pati konkurso atmosfera, juntama  vos tik peržengus KTU slenkstį. Šiame konkurse dalyvaujantys mokiniai buvo maloniai sutikti, pagerbti ir pasveikinti paties KTU rektoriaus prof. E. Valatkos, matematikos ir gamtos mokslų fakulteto dekanės doc. dr. B. Narkevičienės ir prodekanės doc. dr. Ž. Rutkūnienės. Vėliau rimtai padirbėję (išsprendę gautas užduotis) mokiniai galėjo pasimėgauti jiems skirtomis vaišėmis ir užmegzti naujų pažinčių. Atsipūtę ir pasivaišinę mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti stebėti įdomių  fizikos eksperimentų, kurie iš tiesų prikaustė visų dėmesį.

Šeštadienį praleidę KTU akademinėje aplinkoje sėkmingai visi grįžome namo, ryžtingai nusiteikę siekti geresnių akademinių žinių ir geresnės savo ateities.

Vyresnioji fizikos mokytoja Lina Gailienė