Frankofonijos dieną minėjome teatre

Kovo 26 d. Alytaus Adolfo-Ramanausko Vanago gimnazijos mokinių prancūziško teatro trupė Alytaus miesto teatro mažojoje salėje dalinosi savo įspūdžiais iš Egipto ir pristatė pjesę „Amis pour la vie“ (liet. „Draugai visam gyvenimui“) kitų Alytaus miesto mokyklų mokiniams. Su šia pjese teatro trupė užėmė pirmąją vietą XVI tarptautiniame mokinių frankofoniškojo teatro festivalyje „Pirmoji uždanga“, vykusiame Alytuje 2018 m. ir laimėjo kelionę į Egiptą. Mokiniai žiūrovams pristatė tarptautinį frankofoniškų teatrų festivalių festivalį,  papasakojo apie užsiėmimus, ekskursijas ir kitas veiklas, kuriose dalyvavo festivalio metu, taip pat apie visus netikėčiausius,  įdomiausius nuotykius bei nepamirštamus atsiminimus iš kelionės, pasidalino nuotraukomis iš Kairo. Renginio metu trupės narius ir mokytojas už pasiekimus sveikino mokyklos direktorius Virginijus Skroblas. Prancūzų kalbos mokytoja Loreta Kašėtienė ir prancūziško teatro trupės režisierė Svetlana Žadeikienė dėkojo visiems rėmėjams, kurie prisidėjo prie šios kelionės įvykdymo, o mokiniai padėkojo mokytojoms už sunkų darbą ir atsidavimą.

Daugiau informacijos rasite čia.

Paulina Vinerskaitė, III a klasės mokinė