Gimnazijos jaunieji atlikėjai – festivalio „Garsyn“dalyviai

Šių metų birželio 12-tą dieną Vilniaus Antakalnio gimnazijos kieme įvyko II-asis respublikinis gyvosios muzikos festivalis „Garsyn”, kurio tikslas – skatinti gyvosios muzikos profesionalų ir jaunųjų talentų bendradarbiavimą bei asmeninės kūrybos kūrinių atlikimą, puoselėti jaunimo gyvo muzikavimo patirtį.

Festivalyje „Garsyn” šalia didelės gausos dalyvių iš Vilniaus ugdymo įstaigų ir profesionalų pasirodė ir Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos grupės ,,Velvet“ ir Syncolic“. Visi atlikėjai gavo prizų iš festivalio rėmėjų „Oxiform”, „Pyraginė”, „Muzikos garsai” ir „Dvylika žirnių”.

Dėkojame gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę dalyvauti festivalyje ir komfortišką automobilį alinančio karščio metu.

Muzikos mokytoja metodininkė Jureta Šametienė