Reikalingas anglų kalbos mokytojas

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, tel. (8 315) 51 931, el. p. mokykla@vanagogimnazija.lt skelbia atranką anglų kalbos mokytojo pareigoms užimti nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. pagal terminuotą darbo sutartį.

Planuojamas darbo krūvis per savaitę 20 kontaktinių val. (dar pridedamos valandos už darbų taisymą, pasiruošimą pamokoms, kitus papildomus darbus).

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją.
3. Pedagoginį išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją.
4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją.
5. Gyvenimo aprašymą.
6. Pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai arba siunčia registruotu laišku.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentų atrankos būdas – žodžiu (pokalbis).

Privalumai: darbo patirtis su vyresniųjų klasių mokiniais, kvalifikacinė kategorija.

Dokumentai priimami Birutės g. 2, Alytuje, gimnazijos raštinėje iki rugpjūčio 27 d. 17:00 val.

Pokalbis su atrinktais ir pakviestais pretendentais vyks rugpjūčio 28 d. 11:00 val.

Apie konkretų pokalbio laiką pretendentai bus informuoti telefonu. Telefonas pasiteirauti – (8 315) 51 934, el. p. danute.draguniene@vanagogimnazija.lt