Programuotojų konkursai

Šeštus metus mūsų gimnazijoje vyko „Komandinės programuotojų varžytuvės“, skirtos ES programavimo savaitei paminėti. Susiporavę po du, II–IV klasių mokiniai per 1 val. turėjo kuo daugiau teisingai išspręsti užduočių. Varžytuvėse dalyvavo 20 gimnazistų, besidominčių programavimu. I vietą laimėjo Karolis Alakvoščius (IV f) ir Saulius Žentilis (IV f). II vietą laimėjo Ignas Kristutis (IV d) ir Deivydas Mažeika (III c), o III vietą, aplenkę abiturientus, laimėjo Kornelija Lukšaitė (III a) ir Lukas Sabastijauskas (IV f).

Laimėtojai buvo apdovanoti gimnazijos direktoriaus diplomais ir saldžiais prizais, o visi dalyviai – padėkos raštais.

Asmeninėse varžybose kelialapius į miesto konkursą iškovojo Karolis Alakvoščius, Ignas Kristutis, Benas Skripkiūnas, Kornelija Lukšaitė, Marijus Petkevičius ir Matas Valiūnas.

Spalio 17 d. mūsų gimnazijoje vyko Alytaus miesto gimnazijų komandinės programuotojų varžybos, kuriose dalyvavo 7 miesto komandos po 3 žmones. Mūsų gimnazistai pasirodė puikiai. I vietą laimėjo Karolis Alakvoščius, Saulius Žentilis ir Benas Skripkiūnas. III vietą laimėjo Kornelija Lukšaitė, Marijus Petkevičius ir Matas Valiūnas.

Sveikiname prizininkus!

Renginio organizatoriai
IT mokytojai Loreta Mazėtytė ir Tomas Balynas