Anglų kalbos mokytojos dalijasi patirtimi

Lapkričio 9 d. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje vyko teorinis-praktinis užsiėmimas „SmartClass patformos“ galimybės Alytaus miesto gimnazijų bei progimnazijų anglų kalbos mokytojams. Gimnazijos anglų kalbos mokytojos Ramunė Petrosian, Agnė Ingelevičienė ir Jovita Žilinskienė dalijosi patirtimi taikant SmartClass technologijas. Buvo pristatyti monologų ir dialogų kūrimo „SmartClass platformoje“ taikymo būdai, dalijamasi metodinėmis įžvalgomis. Mokytojos praktiškai išbandė šią inovatyvią platformą, buvo aptartos jos naudojimo galimybės įvairių lygių ir gebėjimų mokiniams. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje ši platforma taikoma laimėjus atranką inovacijoms kalbų ugdyme išbandyti pagal UPC projekto „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ veiklas.

Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos informacija