eTwinning projektai gimnazijoje įgauna pagreitį

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija eTwinning programoje pradėjo dalyvauti 2016 m. Per kelerius metus įvykdyta nemažai puikių projektų su partneriais iš viso pasaulio, dalyvauta eTwinning seminaruose užsienyje, dalintasi patirtimi.

Nuo šių mokslo metų pradžios gimnazijoje vykdomi net keli eTwinning projektai. Anglų kalbos mokytojos Agnė Ingelevičienė, Jovita Žilinskienė ir Ramunė Petrosian kartu su savo mokiniais bendrauja su mokyklomis partnerėmis iš Portugalijos, Albanijos, Italijos, Prancūzijos, Graikijos, Turkijos, Kroatijos, Lenkijos. Atlikdami įvairias užduotis mokiniai užmezga ryšius su bendraamžiais iš viso pasaulio, sužino apie kitų šalių mokyklas, o taip pat gilina žinias pilietiškumo, kultūros, medijų raštingumo srityse. Džiugu, kad mokiniai noriai dalyvauja veiklose, taip plėsdami akiratį, gilindami anglų kalbos, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Gimnazijos informacija