Virtuali Ievos Nedzinskaitės paroda – „Nuo namų link pasaulio“

Ieva Nedzinskaitė

Visą gyvenimą mane lydėjo muzika: pianinas, fleita, dainos…

Laikui bėgant supratau, kad maloniausia muzikos klausyti kuriant, todėl pradėjau piešti. Domėjimasis japonų kultūra įkvėpė mokytis piešti profesionaliai. Viskas prasidėjo nuo pieštukų, anglies, pastelių, tušo, po to aliejinių dažų ir akrilo tapybos technikų. Galiausiai apsistojau ties akvarele, kurią įvaldyti prireikė nemažai laiko, tačiau akvarelės liejimas nebuvo sunkus darbas – labiau savotiška meditacija. Besimokydama Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje ėmiau lankyti dailės studiją pas mokytoją Vidmantą Jankauską, kur buvo suteiktos galimybės dalyvauti įvairioise parodose. Įgavau daugiau žinių, motyvacijos kurti ir dalintis savo kūryba.

Šiomis dienomis vis sunkiau rasti laisvo laiko, bet jeigu jo randu – iškart imuosi akvarelės, nes ji man padeda atgaivinti pavargusią sielą ir parodyti žodžiais neišreiškiamus jausmus…

Ieva Nedzinskaitė, III a klasės mokinė