Konkursų ir olimpiadų prizininkai

Konkursų ir olimpiadų prizininkų archyvas pagal metus: 

2018–2019 m. m., 2017–2018 m. m., 2016–2017 m. m.2015–2016 m. m.2014–2015 m. m.2013–2014 m. m., 2012–2013 m. m., 2011–2012 m. m., 2010–2011 m. m., 2009–2010 m. m.2008–2009 m. m., 2007–2008 m. m., 2006–2007 m. m.2005–2006 m. m., 2004–2005 m. m.2003–2004 m. m.2002–2003 m. m.2001–2002 m. m.

2019–2020 m. m.

Tarptautinių konkursų prizininkai

Gintarė Abeciūnaitė, IV e klasės mokinė, Euroclassica asociacijos Europos lotynų kalbos konkurso Elex Vestibulum auksinio diplomo laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Arnas Jankauskas, IV a klasės mokinys, Euroclassica asociacijos Europos lotynų kalbos konkurso Elex Vestibulum sidabrinio diplomo laimėtojas (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Erika Reklaitytė, IV f klasės mokinė, Euroclassica asociacijos Europos lotynų kalbos konkurso Elex Vestibulum sidabrinio diplomo laimėtojas (mokytoja Agnė Ingelevičienė).Erikas Jatkauskas, IV e klasės mokinys, Euroclassica asociacijos Europos lotynų kalbos konkurso Elex Vestibulum bronzinio diplomo laimėtojas (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Respublikinių konkursų ir olimpiadų prizininkai

Mykolas Sieniukevičius ir Jonas Žilinskas, I a klasės mokiniai, 6-ajame dr. Bronislovo Lubio respublikiniame chemijos konkurse I-II gimnazijos (9-10) klasių mokiniams apdovanoti už geriausiai atliktą praktinę užduotį (mokytoja Janė Liutkienė).

Gabrielė Bučionytė, IV b klasės mokinė, Gabrielė Sauliūtė, IV b klasės mokinė, Liepa Svirskaitė, IV b klasės mokinė, šalies mokinių kraštotyrinio konkurso „Tautos dvasios beieškant“ I vietos laimėtojos (mokytoja Virginija Jokubauskienė).

Ramona Simkeviciute, III b klasės mokinė, Patricija Laurišonytė, III a klasės mokinė, Rimtautė Barysaitė, II e klasės mokinė, Goda Rukšėnaitė, III b klasės mokinė, Deimilė Kuzmauskaitė, III b klasės mokinė, respublikinio projekto ,,Tautos dvasios beieškant“  I vietos  laimėtojai (mokytoja Janė Zelenienė).

Miglė Kašėtaitė, IV a klasės mokinė, Šiaulių universiteto Regionų plėtros instituto organizuoto 6-ojo respublikinio vertimo konkurso (vertimas iš anglų kalbos) I vietos laimėtoja (mokytoja Jovita Žilinskienė).

Urtė Leskauskaitė, III a klasės mokinė, Šiaulių universiteto Regionų plėtros instituto organizuoto 6-ojo respublikinio vertimo konkurso (vertimas iš anglų kalbos) paskatinamosios vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Šarūnas Tamošaitis, III a klasės mokinys, Šiaulių universiteto Regionų plėtros instituto organizuoto 6-ojo respublikinio vertimo konkurso (vertimas iš anglų kalbos) paskatinamosios vietos laimėtojas (mokytoja Ramunė Petrosian).

Rytis Jonika, I b klasės mokinys, informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „BEBRAS“ II etape apdovanotas pagyrimo raštu (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Deividas Stragis, III b klasės mokinys, informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „BEBRAS“ II etape apdovanotas pagyrimo raštu (mokytojas Tomas Balynas).

Saulius Žentilis, IV f klasės mokinys, KTU vykusio protmūšio „Ar žinojai, kad…?“ I vietos laimėtojas  (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Karolis Michalauskas, III b klasės mokinys, KTU vykusio protmūšio „Ar žinojai, kad…?“ III vietos laimėtojas  (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Svaja Romanovaitė, II a klasės mokinė, respublikiniame skaitmeniniame konkurse „Įjunk Kalėdas!apdovanota diplomu (mokytojas Tomas Balynas).

Radvilė Šimaitė, III a klasės mokinė, kalėdinių ir naujametinių kompiuterinių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija 2019“ apdovanota diplomu (mokytojas Tomas Balynas).

Ramūnas Koščejevas, III c klasės mokinys, kalėdinių ir naujametinių kompiuterinių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija 2019“ apdovanotas diplomu (mokytojas Tomas Balynas).

Svaja Romanovaitė, II a klasės mokinė, kalėdinių ir naujametinių kompiuterinių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija 2019“ apdovanota diplomu (mokytojas Tomas Balynas).

Airidas Mikelaitis, I d klasės mokinys, tarptautinės aeronautikos federacijos (FAI) piešinių konkurso „Skrydžio vakardiena ir rytojus“ nacionalinio turo laureatas (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Tadas Čižauskas, I d klasės mokinys, tarptautinės aeronautikos federacijos (FAI) piešinių konkurso „Skrydžio vakardiena ir rytojus“ nacionalinio turo laureatas (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Kotryna Baliukonytė, III e klasės mokinė, Austėja Klimavičiūtė ir Deividas Stragis, III b klasės mokiniai, respublikinio kūrybinio etnografinės kraštotyros mokinių konkurso „Jei prakalbėtų, daug pasakytų…“, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui, I vietos laimėtojai (mokytoja Janė Zelenienė).

Alytaus apskrities konkursų ir olimpiadų laimėtojai, prizininkai

Benas Skripkiūnas, III a klasės mokinys, Dzūkijos krašto Daktaro Juozo Petro Kazicko mokinių programavimo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Saulius Žentilis, IV f klasės mokinys, Dzūkijos krašto Daktaro Juozo Petro Kazicko mokinių programavimo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Austėja Klimavičiūtė, III b klasės mokinė, Lietuvos mokinių etnokultūros olimpiados regioninio etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Janė Zelenienė).

Mantas Anskaitis, IV a klasės mokinys, 26-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Karolis Kvedaravičius, IV a klasės mokinys, 26-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Rūta Mockevičienė).

Alytaus miesto konkursų ir olimpiadų laimėtojai, prizininkai

Mintautė Berulytė, III b klasės mokinė, Izabelė Gervelytė, IV a klasės mokinė, Motiejus Glaveckas, III e klasės mokinys, Melanija Markova, IV e klasės mokinė, ir Paulina Vinerskaitė, IV a klasės mokinė, Daugiakalbystės konkurso II–IV klasių mokiniams „Europos kalbų lobynas‘2019“ I vietos laimėtojai (mokytoja Edita Bolienė).

Karolis Alakvoščius, IV f klasės mokinys, Saulius Žentilis, IV f klasės mokinys, Benas Skripkiūnas, III a klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės gimnazijų mokinių komandinių programuotojų varžybų I vietos laimėtojai (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Matas Valiūnas, IV e klasės mokinys, Marijus Petkevičius, IV a klasės mokinys, Kornelija Lukšaitė, III a klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės gimnazijų mokinių komandinių programuotojų varžybų III vietos laimėtojai (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Svaja Romanovaitė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Gabija Ruplėnaitė, IV d klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Airidas Mikelaitis, I d klasės mokinys, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Aurius Joneliūnas, III c klasės mokinys, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Ramūnas Koščejevas, III e klasės mokinys, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Mykolas Sieniukevičius, I a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Jonas Žilinskas, I a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Emilija Vaikšnoraitė, I a klasės mokinė, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Dominykas Kazočiūnas, II a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Evelina Čaplikaitė, II a klasės mokinė, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Benas Skripkiūnas, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Evaldas Lugauskas, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Arminas Mikalauskas, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Edvardas Vinerskas, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Mantas Anskaitis, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Arnas Jankauskas, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Barbora Ivoninaitė, II a klasės mokinė, respublikinio anglų kalbos konkurso II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Justina Golokvoščiūtė, II a klasės mokinė, respublikinio anglų kalbos konkurso II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Simonas Surdokas, II b klasės mokinys, Lietuvos mokinių 69-osios matematikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Elvyra Jakučionytė).

Domas Malaveckas, I a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 69-osios matematikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Ina Nakvosienė).

Rokas Kavaliauskas, III d klasės mokinys, Lietuvos mokinių 69-osios matematikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Nijolė Bazevičienė).

Benas Skripkiūnas, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 69-osios matematikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Elvyra Jakučionytė).

Lukas Sabastijauskas, IV f  klasės mokinys, Lietuvos mokinių 69-osios matematikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Ina Nakvosienė).

Airidas Mikelaitis, I d klasės mokinys, Lietuvos mokinių 69-osios matematikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Anicetas Čeponis, I a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 69-osios matematikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Ina Nakvosienė).

Karolis Michalauskas, III b klasės mokinys, Lietuvos mokinių 31-osios informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Benas Skripkiūnas, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 31-osios informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Gustas Daugirda, III c klasės mokinys, Lietuvos mokinių 31-osios informatikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Karolis Alakvoščius, IV f klasės mokinys, Lietuvos mokinių 31-osios informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Matas Valiūnas, IV e klasės mokinys, Lietuvos mokinių 31-osios informatikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Kotryna Paulauskaitė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso III vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas)

Eglė Maslauskaitė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Ieva Nedzinskaitė, III a klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas)

Dainora Švetkauskaitė, IV d klasės mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso II vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Jonas Žilinskas, I a klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Mykolas Sieniukevičius, I a klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Tomas Vinskas, IV d klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Marius Bernatavičius, III e klasės mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Jonas Dovydas Vaitkevičius, II a klasės mokinys, 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Juratė Vailionienė).

Evelina Čaplikaitė, II a klasės mokinė, 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė).

Tėja Marcinkevičiūtė, II c klasės mokinė, 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Edita Gumauskienė)

Tomas Augustinas, III d klasės mokinys, 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Edita Gumauskienė).

Mantas Anskaitis, IV a klasės mokinys, 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Juratė Vailionienė).

Izabelė Gervelytė, IV a klasės mokinė, 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė).

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapo nugalėtojai ir prizininkai:
Inga Bartulevičiūtė, I a klasės mokinė, I vietos laimėtoja (9-10 kl.) mitybos grupė (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).
Greta Žogelytė, IV b klasės mokinė, I vietos laimėtoja (11-12 kl.) tekstilės grupė (mokytoja Danutė Račkauskienė).
Emilija Vildaitė, I f klasės mokinė, II vietos laimėtoja (9-10 kl.) tekstilės grupė (mokytoja Danutė Račkauskienė).
Amanda Mickutė, IV bklasės mokinė, II vietos laimėtoja (11-12kl.) tekstilės grupė (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).
Karina Muliuolytė, II a klasės mokinė, II vietos laimėtoja (9-10 kl.) konstrukcinių medžiagų grupė (mokytojas Mindaugas Ribinskas).
Dainora Švetkauskaitė, IV d klasės mokinė, II vietos laimėtoja (11-12 kl.) mitybos grupė (mokytoja Danutė Račkauskienė).
Justinas Maževičius, III c klasės mokinys, II vietos laimėtojas (11-12 kl.) konstrukcinių medžiagų grupė (mokytojas Mindaugas Ribinskas).
Agnė Kochanskaitė, II c klasės mokinė, III vietos laimėtoja (9-10 kl.) tekstilės grupė (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Dominykas Kazočiūnas, II a klasės mokinys, Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Arminas Mikalauskas, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Goda Rukšėnaitė, III b klasės mokinė, Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Aistė Vyšniauskaitė, IV e klasės mokinė, Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Asta Šulcienė).

Emilija Vildaitė, I f klasės mokinė, Lietuvos mokinių etnokultūros olimpiados I etapo (Alytaus miesto) III vietos laimėtoja (mokytojos Danutė Račkauskienė, Janė Zelenienė).

Austėja Klimavičiūtė, III b klasės mokinė, Lietuvos mokinių etnokultūros olimpiados I etapo (Alytaus miesto) I vietos laimėtoja (mokytoja Janė Zelenienė).

Izabelė Gervelytė, Ieva Barysaitė, Ema Grišmanauskaitė, Miglė Kašėtaitė, Arminas Mikalauskas, IV a klasės mokiniai, teisinių žinių konkurso „Temidė“ Alytaus mieste I vietos laimėtojai (mokytoja Ramutė Volkuvienė).

Kotryna Paulauskaitė, Gabija Zubravičiūtė, Akvilė Svinkūnaitė, Justina Golokvoščiūtė, Vakarė Saulėnaitė, II a klasės mokinės, teisinių žinių konkurso „Temidė“ Alytaus mieste III vietos laimėtojai (mokytoja Asta Šulcienė).

Elzė Markevičiūtė, II a klasės mokinė, raštingiausio Alytaus miesto dešimtoko konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Virginija Jokubauskienė).

Erika Reklaitytė, IV f klasės mokinė, Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Gintarė Abeciūnaitė, IV a klasės mokinė, Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Arnas Jankauskas, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Jorė Bendinskaitė, III d klasės mokinė, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Santa Marcinkevičiūtė).

Monika Jurkūnaitė, IV a klasės mokinė, Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų I–IV gimnazijos klasių mokiniams II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Virginija Jokubauskienė).

Kotryna Paulauskaitė, II a klasės mokinė, Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų I–IV gimnazijos klasių mokiniams II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Virginija Jokubauskienė).

Ugnė Dulskaitė, III a klasės mokinė, Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų I–IV gimnazijos klasių mokiniams II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Aldona Butrimanskienė).

Mykolas Sieniukevičius, I a klasės mokinys, 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytojas Antanas Kalinauskas).

Benas Skripkiūnas, III a klasės mokinys, 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytojas Antanas Kalinauskas).

Edvardas Vinerskas, IV a klasės mokinys, 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Lina Gailienė).

Karolis Michalauskas, III d klasės mokinys, 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytojas Antanas Kalinauskas).

Dominykas Kazočiūnas, II a klasės mokinys, 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Lina Gailienė).

Ignas Kristutis, IV d klasės mokinys, 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Lina Gailienė).