Konkursų ir olimpiadų prizininkai

Konkursų ir olimpiadų prizininkų archyvas pagal metus:

2018–2019 m. m., 2017–2018 m. m., 2016–2017 m. m.2015–2016 m. m.2014–2015 m. m.2013–2014 m. m., 2012–2013 m. m., 2011–2012 m. m., 2010–2011 m. m., 2009–2010 m. m.2008–2009 m. m., 2007–2008 m. m., 2006–2007 m. m.2005–2006 m. m., 2004–2005 m. m.2003–2004 m. m.2002–2003 m. m.2001–2002 m. m.

2019–2020 m. m.

Respublikinių konkursų ir olimpiadų prizininkai

Mykolas Sieniukevičius ir Jonas Žilinskas, I a klasės mokiniai, 6-ajame dr. Bronislovo Lubio respublikiniame chemijos konkurse I-II gimnazijos (9-10) klasių mokiniams apdovanoti už geriausiai atliktą praktinę užduotį (mokytoja Janė Liutkienė).

Gabrielė Bučionytė, IV b klasės mokinė, Gabrielė Sauliūtė, IV b klasės mokinė, Liepa Svirskaitė, IV b klasės mokinė, šalies mokinių kraštotyrinio konkurso „Tautos dvasios beieškant“ I vietos laimėtojos (mokytoja Virginija Jokubauskienė).

Ramona Simkeviciute, III b klasės mokinė, Patricija Laurišonytė, III a klasės mokinė, Rimtautė Barysaitė, II e klasės mokinė, Goda Rukšėnaitė, III b klasės mokinė, Deimilė Kuzmauskaitė, III b klasės mokinė, respublikinio projekto ,,Tautos dvasios beieškant“  I vietos  laimėtojai (mokytoja Janė Zelenienė).

Miglė Kašėtaitė, IV a klasės mokinė, Šiaulių universiteto Regionų plėtros instituto organizuoto 6-ojo respublikinio vertimo konkurso (vertimas iš anglų kalbos) I vietos laimėtoja (mokytoja Jovita Žilinskienė).

Urtė Leskauskaitė, III a klasės mokinė, Šiaulių universiteto Regionų plėtros instituto organizuoto 6-ojo respublikinio vertimo konkurso (vertimas iš anglų kalbos) paskatinamosios vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Šarūnas Tamošaitis, III a klasės mokinys, Šiaulių universiteto Regionų plėtros instituto organizuoto 6-ojo respublikinio vertimo konkurso (vertimas iš anglų kalbos) paskatinamosios vietos laimėtojas (mokytoja Ramunė Petrosian).

Alytaus miesto konkursų ir olimpiadų laimėtojai, prizininkai

Mintautė Berulytė, III b klasės mokinė, Izabelė Gervelytė, IV a klasės mokinė, Motiejus Glaveckas, III e klasės mokinys, Melanija Markova, IV e klasės mokinė, ir Paulina Vinerskaitė, IV a klasės mokinė, Daugiakalbystės konkurso II–IV klasių mokiniams „Europos kalbų lobynas‘2019“ I vietos laimėtojai (mokytoja Edita Bolienė).

Svaja Romanovaitė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas).

Gabija Ruplėnaitė, IV d klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Airidas Mikelaitis, I d klasės mokinys, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Aurius Joneliūnas, III c klasės mokinys, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Ramūnas Koščejevas, III e klasės mokinys, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Mykolas Sieniukevičius, I a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Jonas Žilinskas, I a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Emilija Vaikšnoraitė, I a klasės mokinė, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Dominykas Kazočiūnas, II a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Evelina Čaplikaitė, II a klasės mokinė, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Benas Skripkiūnas, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Evaldas Lugauskas, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Arminas Mikalauskas, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Edvardas Vinerskas, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Mantas Anskaitis, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Arnas Jankauskas, IV a klasės mokinys, Lietuvos mokinių 58-osios chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).