2009-2010 m. m.

Respublikinių konkursų ir olimpiadų prizininkai

• Lukas Šteinys, 8a kl. mokinys, respublikinio moksleivių Česlovo Kudabos geografijos konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja R.Mocevičienė).

• Agnė Svetnickaitė, 12c kl. mokinė, respublikinio Europos egzamino I vietos laimėtoja (mokytoja R.Volkuvienė).

• Eglė Laužonytė, 12b kl. mokinė, respublikinio ir tarptautinio rašinių konkurso „Sportas ir Literatūra“ I vietos laimėtoja (mokytoja A.Butrimanskienė).

• Agnė Sadauskaitė, 12e kl. mokinė, I-osios Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja R.Valentinavičienė).

• Deividas Sabonis, 12c kl. mokinys, respublikinio kūrybinio projekto „Elektros perdavimo linijos Lietuvoje: kaip geriau suderinti valstybės ir žmogaus interesus“ I vietos laimėtojas (mokytojos M.Baltuškonytė ir R.Mockevičienė).

• 12 klasių mokyklos mokinių komanda: Deividas Sabonis, Lina Berškytė, Greta Kasparavičiūtė, respublikinio verslumo konkurso „Renkuosi verslą“ II vietos laimėtoja (mokytoja R.Mockevičienė).

Alytaus apskrities konkursų ir olimpiadų prizininkai

• Deividas Sabonis, 12c kl. mokinys, ir Viktorija Radzevičiūtė, 12a kl. mokinė, Alytaus apskrities XIV jaunųjų matematikų komandinės olimpiados, skirtos K.Klimavičiaus taurei laimėti, I vietos laimėtojai (mokytojos L.Gečaitė ir L.Mazėtytė).

Alytaus miesto konkursų ir olimpiadų prizininkai

• Greta Sakalauskaitė, 10c kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas T.Balynas).

• Bogdanas Ocheretko, 11c kl. mokinys, Lietuvos mokinių rusų kalbos (gimtosios ir užsienio) olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja R.Gecevičienė).

• Mykolas Rutkauskas, 12d kl. mokinys, Alytaus m. ir rajono mokyklų tarpe konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ I vietos laimėtojas, respublikinio finalinio konkurso dalyvis (mokytoja R.Volkuvienė).

• Raimondas Kazlauskas, 7c kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso II vietos laimėtojas (mokytojas T.Balynas).

• Ignas Žilinskas, 10ckl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso III vietos laimėtojas (mokytojas T.Balynas).

• Virginija Rakauskaitė, 12c kl. mokinė, Alytaus m. renginyje „Nuominuok“ pelniusi „Metų geradarės“ nominaciją.

• Deividas Sabonis, 12c kl. mokinys, Alytaus m. renginyje „Nuominuok“ pelnęs „Metų proto“ nominaciją.

• Greta Juodžiukynaitė, 10c kl. mokinė, Alytaus m. renginyje „Nuominuok“ pelniusi „Metų mokinio“ nominaciją.

• Julita Tocionytė ir Povilas Žiūkas, 12 kl. mokiniai, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių kompiuterinės kūrybos konkurso IKT taikymo srityje III vietos laimėtojai (mokytoja L.Mazėtytė).

• Deividas Sabonis, 12c kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja R.Mockevičienė).

• Gabrielė Liucija Šerpetauskytė, 12b kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja R.Mockevičienė).

• Agnė Sadauskaitė, 12e kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių pirmosios lietuvių kalbos olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja R.Valentinavičienė).

• 12 klasių mokyklos mokinių komanda: Agnė Svetnickaitė, Agnė Sadauskaitė, Greta Venckūnaitė, Mykolas Rutkauskas, Vilius Palubinskas, Alytaus miesto jaunimo viktorinos „Kodėl man svarbi Kovo 11-oji?“ I vietos laimėtojai (mokytoja R.Volkuvienė).

• Geraldas Žulys, 9d kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių anglų k. olimpiados I vietos laimėtojas (mokytojas V.Garbenčius).

• Rokas Račkauskas, 11e kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių anglų k. olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja R.Gerybienė).

• Agnė Žvinakytė, 11e kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių vokiečių kalbos olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja J.Kamandulienė).

• Žygimantas Pekūnas, 11d kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių vokiečių kalbos olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja J.Kamandulienė).

• Agnė Baziukevičiūtė, 12b kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių istorijos olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja R.Volkuvienė).

• Agnė Svetnickaitė, 12c kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių istorijos olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja R.Volkuvienė).

• Lukrecijus Tubys, 11d kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso 11-12 klasių grupėje II vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

• Aurelija Černiauskaitė, 11e kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso 11-12 klasių grupėje III vietos laimėtoja (mokytoja L.Mazėtytė).

• Monika Buikutė, 8b kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso 7-8 klasių grupėje III vietos laimėtoja (mokytojas T.Balynas).

• Miglė Galkauskaitė, 7a kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių meninio skaitymo konkurso II vietos laimėtoja (mokytoja J.Zelenienė).

• Agnė Svetnickaitė, 12c kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių meninio skaitymo konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja J.Zelenienė).

• Žydrė Bylaitytė, 10c kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių biologijos olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja J.Vailionienė).

• Eglė Narkutė, 12b kl. mokinė, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių biologijos olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja J.Vailionienė).

• Edgaras Čelkys, 9a kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių chemijos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja I.Linkevičienė).

• Liudas Muzikevičius, 11c kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių chemijos olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja J.Liutkienė).

• Ignas Žilinskas, 9c kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių fizikos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytojas D.Gintalas).

• Deividas Sabonis, 12c kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių fizikos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja M.Baltuškonytė).

• Martynas Noruišis, 6a kl. kokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių matematikos olimpiados II vietos laimėtojas (mokytoja L.Gečaitė).

• Lukas Šteinys, 8a kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių matematikos olimpiados III vietos laimėtojas (mokytoja L.Gečaitė).

• Ignas Žilinskas, 9c kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių matematikos olimpiados I vietos laimėtojas, respublikinio turo dalyvis (mokytoja L.Gečaitė).

• Deividas Sabonis, 12c kl. mokinys, Alytaus m. savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių matematikos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja L.Gečaitė).

• Mokyklos 10-12 kl. mokinių komanda – Živilė Steniukynaitė 12b, Aurika Čebatoriūtė 12b, Deimantė Uleckytė 12c, Akvilė Varpukevičiūtė 12e, Aurelija Černiauskaitė 11kl., Gintarė Kuncaitė 11kl., Emilis Remeikis 10a, Dovydas Černiauskas 10a, Vytautė Gumauskaitė 10a – Alytaus miesto pedagogų meno akcijos „1000 žiedų mokytojui“ II vietos laimėtoja. (mokytoja D.Adukevičienė).

Parašykite komentarą