2011-2012 m. m.

Tarptautinių konkursų ir olimpiadų prizininkai

Lukas Šteinys, II a g klasės mokinys, Europos gamtos mokslų olimpiados sidabro medalio  laimėtojas.

Žygimantas Bakša, III c g klasės mokinys, tarptautiniame geografijos ir istorijos internetiniame konkurse „Telluris 2011-2012“ užėmė 1-ąją vietą (iš 1114 dalyvių). Mokinį rengė geografijos mokytoja metodininkė R.Mocevičienė.

Respublikinių konkursų ir olimpiadų prizininkai

Martynas Stragis, Algirdas Strazdas, Lukas Šteinys, II a g klasės mokiniai, Lietuvos mokinių gamtos mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ nugalėtojai (mokytoja J.Liutkienė).

Lukas Šteinys, II a g klasės mokinys, Lietuvos mokinių 60-osios fizikos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja M.Baltuškonytė).

Lukas Šteinys, II a g klasės mokinys, Lietuvos mokinių  23-iojo  fizikos čempionato I vietos laimėtojas (mokytoja M.Baltuškonytė).

Ignas Žilinskas, III c kl. mokinys,  Lietuvos mokinių 23-iojo  fizikos čempionato III vietos laimėtojas (mokytojas D.Gintalas).

Lukas Šteinys, II a g klasės mokinys, Lietuvos mokinių 17-ojo prof. K.Baršausko fizikos konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja M.Baltuškonytė).

Karolina Gavelytė, IV b g klasės mokinė, Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja M.Bagdanavičienė).

Lukas Šteinys, II a g klasės mokinys, Lietuvos 50-osios mokinių chemijos olimpiados I vietos laimėtojas (mokytoja J.Liutkienė).

Geraldas  Žulys, III d g kl. mokinys, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados  III vietos laimėtojas (mokytoja  R. Gerybienė)

Evilė Juodžiukynaitė, III f g kl. mokinė, Lietuvos moksleivių piešinių konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“  I vietos laimėtoja (mokytoja L.Mazėtytė).

Evilė Juodžiukynaitė, III f g kl. mokinė, Lietuvos moksleivių konkurso „Aprenk informiką“ I vietos laimėtoja (mokytoja L.Mazėtytė).

Modestas Sarneckas, IV d g kl. mokinys, Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ kelių eismo taisyklių rungties I vietos laimėtojas (mokytojas R.Gelžinis).

Greta Vaičiulytė ir Deimantė Kamandulytė, II c g kl. mokinės, Lietuvos jaunųjų  dizainerių konkurso „PaKaba 2012“ III vietos laimėtojos (mokytoja S.Valentukonienė).

Evilė Juodžiukynaitė, III f g kl. mokinė, Lietuvos moksleivių kūrybinių darbų konkurso ,,DIZMEIKER`IS“ II vietos laimėtoja. (Mokytoja Dalia  Adukevičienė)

Emilija Kazakevičiūtė, IV b g klasės mokinė, Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiadoje apdovanota  Švietimo ir mokslo ministro pagyrimo raštu (mokytoja M.Bagdanavičienė).

Gintarė Granskaitė, IV b g klasės mokinė, Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiadoje apdovanota specialiu Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų asociacijos prizu  (mokytoja M.Bagdanavičienė).

Alytaus apskrities  konkursų prizininkai

Alma Marcinkevičiūtė (III f kl.), Simas Bazevičius (III c kl.), Ignas Žilinsas (III c kl.), Linas Asadauskas (IV b kl.) ir Artūras Sikorskis (IV a kl.), XV – osios Alytaus apskrities jaunųjų matematikų komandinės olimpiados mokytojo K. Klimavičiaus taurei laimėti, II vietos laimėtojai (mokytojos L.Gečaitė, I.Nakvosienė, E.Jakučionytė).

Alytaus miesto konkursų ir olimpiadų prizininkai

Raimondas Kazlauskas, I c g kl. mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų informacinių technologijų taikymo konkurso III vietos laimėtojas (mokytojas T.Balynas).

Alma Marcinkevičiūtė, III f g kl. mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų informacinių technologijų taikymo konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja L.Mazėtytė).

Vilmantas Baliukynas, III g g kl. mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių kompiuterinės kūrybos darbų konkurso, IKT taikymo grupėje I vietos laimėtojas (mokytoja J.Šametienė).

Donatas Griškėnas, IV a g kl. mokinys,  Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių kompiuterinės kūrybos darbų konkurso IKT taikymo grupėje II vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

Adomas Mikalauskas, IV g g kl. mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių kompiuterinės kūrybos darbų konkurso pateikčių kūrimo grupėje II vietos laimėtojas (mokytoja L.Mazėtytė).

Tomas Sabonis, III a g kl. mokinys, lytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių kompiuterinės kūrybos darbų konkurso svetainių kūrimo grupėj II vietos laimėtojas.

Mindaugas Mažeika, I b g kl.  mokinys, Alytaus miesto mokyklų istorijos konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja A.Truncienė) .

Rimutė Budrevičiūtė, 8a kl. mokinė, Alytaus miesto mokyklų istorijos konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja  A.Truncienė).

Tautvydas Mažeika, II b g klasės mokinį, Alytaus miesto mokyklų istorijos konkurso II vietos laimėtojas (mokytoja  G.Škarnulienė).

Monika Buikutė, II b g kl. mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas T.Balynas).

Eglė Zenevičiūtė, II a g kl. mokinė, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso III vietos laimėtoja (mokytojas T.Balynas).

Emilis Remeikis, IV k g kl. mokinys, Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo kompiuteriu konkurso II vietos laimėtojas (mokytojas L.Mazėtytė).

Eglė Graževičiūtė, IV a g kl. mokinė, Alytaus miesto mokinių technologijų olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja S.Valentukonienė).

Agnė Daukševičiūtė, II d g kl. mokinė, Alytaus miesto mokinių technologijų olimpiados II vietos laimėtoja (mokytoja S.Valentukonienė).

Lukas Blauzdžiūnas, I c g kl. mokinys,  Alytaus miesto mokinių technologijų olimpiados II vietos laimėtojas (mokytojas M.Ribinskas).

Donatas Kmieliauskas, III  d g kl. mokinys, Alytaus miesto mokinių technologijų olimpiados II vietos laimėtojas (mokytojas D.Gintalas).

Simona Gritytė, I a g kl.  mokinė, Alytaus miesto rusų kalbos olimpiados  (IV-ieji mokymo metai)  I vietos laimėtoja (mokytoja R.Gecevičienė).

Ieva Zablackaitė, IV e g kl.  mokinė, Alytaus miesto istorijos olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja R.Volkuvienė).

Karolina Gavelytė, IV b g kl.  mokinė, Alytaus miesto prancūzų kalbos olimpiados I vietos laimėtoja (mokytoja M.Bagdanavičienė).

Simona Gritytė, I a g kl.  mokinė, Alytaus miesto anglų kalbos olimpiados  I vietos laimėtoja (mokytoja E.Balynienė).

Geraldas  Žulys, III d g kl. mokinys, Alytaus miesto anglų kalbos olimpiados  I vietos laimėtojas (mokytoja  R. Gerybienė)

Lukas Šteinys, II a g kl. mokinys, Lietuvos mokinių 61 – osios matematikos olimpiados antrojo etapo I vietos laimėtojas  (mokytoja L.Gečaitė).

Ignas Žilinsas, III c kl. mokinys, Lietuvos mokinių 61 – osios matematikos olimpiados antrojo etapo I vietos laimėtojas  (mokytoja L.Gečaitė).

Rugilė Bražinskaitė, III f g kl. mokinė, Lietuvos mokinių 61 – osios matematikos  olimpiados antrojo etapo II vietos laimėtoja (mokytoja I.Nakvosienė).

Alma Marcinkevičiūtė, III f g kl. mokinė, Lietuvos mokinių 61 – osios matematikos olimpiados antrojo etapo III vietos laimėtoja (mokytoja I.Nakvosienė).

Skirmantė Večerkauskaitė, IV m g kl. mokinė,  Alytaus miesto mokyklų dailės olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja D.Adukevičienė).

Sandra Jakulytė, IV e g kl. mokinė,  Lietuvos mokinių  lietuvių kalbos olimpiados miesto etapo I vietos laimėtoja (A.Butrimanskienė).

Rugilė Jatkauskaitė, IV g g kl. mokinė, Lietuvos mokinių  lietuvių kalbos olimpiados miesto turo II vietos laimėtoja (A.Butrimanskienė).

Rugilė Jatkauskaitė, IV g g kl. mokinė, Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso miesto turo I vietos laimėtoja (A.Butrimanskienė).

Linas Mockevičius, III h g kl. mokinys, Lietuvos rusų kalbos olimpiados II turo II vietos laimėtojas, meninio skaitymo konkurso III vietos laimėtojas. (mokytoja R. Gecevičienė).

Greta Juodžiukynaitė, IV c g kl. mokinė, Alytaus miesto mokyklų meninio skaitymo konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja R.Ališauskienė).

Lukas Šteinys, II a g kl. mokinys, Lietuvos mokinių biologijos  olimpiados miesto etapo I vietos laimėtojas (mokytoja V.Petraškienė).

Kristina Misiūnaitė, IV m g kl. mokinė, Lietuvos mokinių biologijos  olimpiados miesto etapo II  vietos laimėtoja (mokytoja J.Vailionienė).

Simona Gritytė, I a g kl. mokinė,  Lietuvos mokinių biologijos  olimpiados miesto etapo III  vietos laimėtoja (mokytoja J.Vailionienė).

Gerda Žilionytė, I a g kl. mokinė,  Lietuvos mokinių fizikos  olimpiados miesto etapo III  vietos laimėtoja (mokytoja M.Baltuškonytė).

Lukas Šteinys, II a g kl. mokinys, Lietuvos mokinių fizikos  olimpiados miesto etapo I  vietos laimėtojas  (mokytoja M.Baltuškonytė).

Martynas Stragis, II a g kl. mokinys, Lietuvos mokinių fizikos  olimpiados miesto etapo III  vietos laimėtojas  (mokytoja M.Baltuškonytė).

Ignas Žilinskas, III c g kl. mokinys, Lietuvos mokinių fizikos  olimpiados miesto etapo I  vietos laimėtojas  (mokytojas D.Gintalas).

Deividas Krukauskas, III g g kl. mokinys, Lietuvos mokinių fizikos  olimpiados miesto etapo III  vietos laimėtojas  (mokytojas D.Gintalas).

Sandra Jakulytė, IV e g kl. mokinė, Lietuvos mokinių fizikos  olimpiados miesto etapo II  vietos laimėtoja  (mokytojas D.Gintalas).

Ieva Surdokaitė, 8 a kl. mokinė, 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapo I vietos laimėtoja (mokytoja I.Linkevičienė).

Lukas Šteinys, II a g kl. mokinys, 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapo I vietos laimėtoja (mokytoja J.Liutkienė).

Karolis Kirkliauskas, 8 a kl. mokinys, 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto turo II vietos laimėtoja (mokytoja I.Linkevičienė).

Gerda Žilionytė, I a g kl. mokinė, 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapo II vietos laimėtoja (mokytoja J.Liutkienė).

Martynas Stragis, II a g kl. mokinys, 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto turo II vietos laimėtojas (mokytoja J.Liutkienė).

Ignas Žilinskas, III c g kl. mokinys, 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto turo II vietos laimėtojas (mokytoja I.Linkevičienė).

Karolis Raštikis, 8 a kl. mokinys, 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto turo III vietos laimėtojas (mokytoja I.Linkevičienė).

Algirdas Strazdas, II a g kl. mokinys, 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto turo II vietos laimėtojas (mokytoja J.Liutkienė).

Rokas-Paulius Petrauskas, IV k g kl. mokinys, 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto turo III vietos laimėtojas (mokytoja J.Liutkienė).

Alvija Gražulytė, IV e g kl. mokinė, 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto turo III vietos laimėtoja (mokytoja J.Liutkienė).

Emilija Dabulytė, Kornelija Šemetaitė, Kamėja Dėnaitė, Andrija Petkevičiūtė, Gintarė Granskaitė, Laura Misiukevičiūtė, Indrė Baranauskaitė ir Živilė Akranglytė, Alytaus miesto „Dainų dainelės“ II etapo konkurso laureatės (mokytoja J.Šametienė).

II klasių mokinių komanda, tarptautinio konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ miesto etapo I vietos laimėtoja, Kauno zonos  III vietos laimėtoja (mokytoja J.Vailionienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė O.Kiškytė).

8-ųjų klasių mokinių komanda, tarptautinio konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ miesto etapo III vietos laimėtoji (mokytoja V.Petraškienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė O.Kiškytė).

Mūsų mokyklos komanda, Alytaus miesto mokinių parodijų šou „Copy&Paste“ I vietos laimėtoja.

Parašykite komentarą