Šimtukai

2019 m.

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos šimto balų įvertinimus gavę mokiniai ir jų mokytojai

Eil. Nr. Mokinio vardas, pavardė, klasė Valstybinis brandos egzaminas, įvertintas 100 Mokytojo vardas, pavardė, dėstomas dalykas, kvalifikacinė kategorija
1. Uosis Nojus Galkevičius, IV a CAE, grade A, C2 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Matematika Laimutė Gečaitė, matematikos mokytoja metodininkė
2. Domas Sakavičius,
IV a
CAE, grade A, C2 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Matematika Laimutė Gečaitė, matematikos mokytoja metodininkė
Informacinės technologijos Loreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
Fizika Lina Gailienė, fizikos vyresnioji mokytoja
Chemija Janė Liutkienė, chemijos mokytoja ekspertė
3. Gustė Boguševičiūtė, IV f CAE, grade A, C2 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
4. Gintarė Sapežinskaitė, IV a CAE, grade A, C2 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
5. Aidas Zavackas, IV a CAE, grade A, C2 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
6. Tomas Blažauskas,
IV a
CAE, grade A, C2 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Informacinės technologijos Loreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
7. Gabija Vitkauskaitė,
IV a
CAE, grade A, C2 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Lietuvių kalba ir literatūra Virginija Jokubauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Rusų kalba Rima Gecevičienė, rusų kalbos mokytoja metodininkė
8. Aistė Butrimaitė, IV a CAE, grade B, C1 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Matematika Laimutė Gečaitė, matematikos mokytoja metodininkė
9. Augustė Šilanskaitė, IV a CAE, grade B, C1 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
10. Patricija Darevskytė, IV d CAE, grade B, C1 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
11. Andrius Vasiljevas,
IV c
CAE, grade B, C1 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Informacinės technologijos Loreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
12. Rokas Plytnikas, IV d CAE, grade B, C1 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
13. Andrius Gegužis, IV a CAE, grade B, C1 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Matematika Laimutė Gečaitė, matematikos mokytoja metodininkė
Informacinės technologijos Loreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
Lietuvių kalba ir literatūra Eglė Barysienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Biologija Juratė Vailionienė, biologijos mokytoja metodininkė
14. Erika Krikščiūnaitė,
IV a
CAE, grade C, C1 Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Matematika Laimutė Gečaitė, matematikos mokytoja metodininkė
15. Greta Gataveckaitė,
IV e
IELTS Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Istorija Ramutė Volkuvienė, istorijos mokytoja metodininkė
16. Lukrecija Žilinskaitė, IV a IELTS Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Anglų kalba
17. Laura Zuikevičiūtė,
IV e
IELTS Erika Balynienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
18. Matas Padegimas, IV a Chemija Janė Liutkienė, chemijos mokytoja ekspertė
19. Rokas Balčius, IV f Informacinės technologijos Loreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
20. Deimantas Eidukevičius, IV b Informacinės technologijos Loreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
21. Goda Jurčikonytė, IV a Informacinės technologijos Loreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
22. Arnas Kvederavičius, IV c Informacinės technologijos Loreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
Anglų kalba Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
23. Ignas Lesevičius, IV b Anglų kalba Ramunė Petrosian, anglų kalbos mokytoja metodininkė
24. Ieva Beitnaraitė, IV a Anglų kalba Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Archyvas

2018 m., 2017 m., 2016 m., 2015 m.2014 m.2013 m.