Sporto pasiekimai

 Sporto pasiekimų archyvas: 

2017–2018 m. m., 2016–2017 m. m., 2015–2016 m. m.2014–2015 m. m., 2012–2013 m. m., 2011–2012 m. m., 2010–2011 m.m.,2009–2010 m.m.2008–2009 m. m., 2007–2008 m. m., 2006–2007 m. m.2005–2006 m. m., 2004–2005 m. m., 2003–2004 m. m.2002–2003 m. m., 2001–2002 m. m.

2014 Informacija apie ugdytinių dalyvavimą miesto ir šalies renginiuose

2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių ir kitų varžybų nugalėtojai bei prizininkai

Alytaus miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybių laikraščio ‚,Alytaus naujienos‘‘ taurei laimėti varžybų

I vietos laimėtojai: Dominyka Petraškaitė, III d klasės mokinė, Ugnius Adomavičius, I e klasės mokinys, Matas Česynas, IV e klasės mokinys

II vietos laimėtojai: Paulina Gražulevičiūtė, II d klasės mokinė, Dominykas Karza, III c klasės mokinys, Karolis Ščerbacho, IV d klasės mokinys

III vietos laimėtoja: Ieva Gustė Kavaliauskaitė, I e klasės mokinė (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

Tarptautinio vaikinų krepšinio turnyro Tomo Pačėsos taurei laimėti II vietos laimėtojai:

Matas Padegimas, IV a klasės mokinys, Donatas Bačinskas, IV d klasės mokinys, Gediminas Černiauskas, III a klasės mokinys, Renaldas Grudzinskas, II c klasės mokinys, Arnas Bartusevičius, I I c klasės mokinys, Rytis Kazakevičius, IV d klasės mokinys, Erikas Jatkauskas, III f klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis).

Alytaus miesto lengvosios atletikos pavasario kroso pirmenybių laikraščio „Alytaus naujienos“ taurei laimėti varžybų:

I vietos laimėtojai: Dominyka Petraškaitė, III d klasės mokinė, Martynas Gargasas, III c klasės mokinys

II vietos laimėtojai: Dominykas Karza, III c klasės mokinys, Ugnius Adomavičius, I e klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis).

2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų

  • Svarsčių kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai:

    Arnas Mikalonis, IV f klasės mokinys, Mantvydas Milius, III c klasės mokinys, Martynas Soroka, IIIc klasės mokinys, Rokas Kastanavičius, I d klasės mokinys, Tadas Roščiupkinas, III dklasės mokinys, Šarūnas Tamošaitis II a klasės mokinys, Aidas Zavackas, IV a klasės mokinys, Lukas Sabastijauskas, III f klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).
  • Rankinio varžybų I vietos laimėtojos:

    Austėja Arbačiauskaitė, I c klasės mokinė, Viktorija Kašėtaitė, I c klasės mokinė, Tėja Marcinkevičiūtė, I c klasės mokinė, Luka Matusevičiūtė, I c klasės mokinė, Toma Vilkaitė, I c klasės mokinė, Gabrielė Paukštytė, I f klasės mokinė, Orinta Valaikaitė, I d klasės mokinė, Augustė Margelytė, I d klasės mokinė, Kristijana Čekavičiūtė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).
  • Krepšinio varžybų II vietos laimėtojai:

    Marius Simonaitis, I e klasės mokinys, Dovydas Griškevičius, I b klasės mokinys, Benas Bubnys, I b klasės mokinys, Arnas Abromavičius, I b klasės mokinys, Matas Dailidėnas, I e klasės mokinys, Ugnius Adomavičius, I e klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis).
  • Tinklinio varžybų I vietos laimėtojos:

    Eglė Bansevičiūtė, I c klasės mokinė, Agnė Kochanskaitė, I c klasės mokinė, Augustė Labanauskaitė, I c klasės mokinė, Ieva Skripkaitė, I c klasės mokinė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, I e klasės mokinė, Rugilė Raškevičiūtė, II b klasės mokinė, Ugnė Dulskaitė, II a klasės mokinė, Justina Juonytė, I a klasės mokinė, Aušrinė Mikelionytė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).
  • Lengvosios atletikos kroso estafečių  varžybų I vietos laimėtojai:

    Dominyka Petraškaitė, III d klasės mokinė, Ieva Barysaitė, III a klasės mokinė, Paulina Gražulevičiūtė, II d klasės mokinė, Aida Jackevičiūtė, II c klasės mokinė, Karolis Ščerbacho, IV d klasės mokinys, Kernius Miklušis, IV e klasės mokinys, Dominykas Karza, III c klasės mokinys, Zigmantas Koreva, II b klasės mokinys (mokytojai Irma Čeplinskienė ir Svajūnas Žvinakis).

2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių zoninių

  • Rankinio varžybų I vietos laimėtojos:

    Austėja Arbačiauskaitė, I c klasės mokinė, Viktorija Kašėtaitė, I c klasės mokinė, Tėja Marcinkevičiūtė, I c klasės mokinė, Luka Matusevičiūtė, I c klasės mokinė, Toma Vilkaitė, I cklasės mokinė, Gabrielė Paukštytė, I f klasės mokinė, Orinta Valaikaitė, I d klasės mokinė, Augustė Margelytė, I d klasės mokinė, Kristijana Čekavičiūtė, I a klasės mokinė(mokytoja Irma Čeplinskienė).
  • Tinklinio varžybų II vietos laimėtojos:

    Eglė Bansevičiūtė, I c klasės mokinė, Agnė Kochanskaitė, I c klasės mokinė, Augustė Lubauskaitė, I c klasės mokinė, Ieva Skripkaitė, I c klasės mokinė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, I e klasės mokinė, Rugilė Raškevičiūtė, II b klasės mokinė, Ugnė Dulskaitė, II a klasės mokinė, Justina Juonytė, I a klasės mokinė, Aušrinė Mikelionytė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).  

2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių

  • Svarsčių kilnojimo varžybų II vietos laimėtojai:

    Arnas Mikalonis, IV f klasės mokinys, Mantvydas Milius, III c klasės mokinys, Martynas Soraka, III c klasės mokinys, Rokas Kastanavičius, I d klasės mokinys, Tadas Roščiupkinas, III d klasės mokinys, Šarūnas Tamošaitis, II a klasės mokinys, Aidas Zavackas, IV a klasės mokinys, Lukas Sabastijauskas, III f klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).
  • Rankinio varžybų I vietos laimėtojos:

    Austėja Arbačiauskaitė, I c klasės mokinė, Viktorija Kašėtaitė, I c klasės mokinė, Tėja Marcinkevičiūtė, I c klasės mokinė, Luka Matusevičiūtė, I c klasės mokinė, Toma Vilkaitė, I c klasės mokinė, Gabrielė Paukštytė, I f klasės mokinė, Orinta Valaikaitė, I d klasės mokinė, Augustė Margelytė, I d klasės mokinė, Kristijana Čekavičiūtė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).
  • Tinklinio varžybų II vietos laimėtojos:

    Eglė Bansevičiūtė, I c klasės mokinė, Agnė Kochanskaitė, I c klasės mokinė, Augustė Lubauskaitė, I c klasės mokinė, Ieva Skripkaitė, I c klasės mokinė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, I e klasės mokinė, Rugilė Raškevičiūtė, II b klasės mokinė, Ugnė Dulskaitė, II a klasės mokinė, Justina Juonytė, I a klasės mokinė, Aušrinė Mikelionytė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).

2018-2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių

  • Rankinio varžybų I vietos laimėtojos:

    Austėja Arbačiauskaitė, I c klasės mokinė, Viktorija Kašėtaitė, I c klasės mokinė, Tėja Marcinkevičiūtė, I c klasės mokinė, Luka Matusevičiūtė, I c klasės mokinė, Toma Vilkaitė, I c klasės mokinė, Gabrielė Paukštytė, I f klasės mokinė, Augustė Margelytė, I d klasės mokinė, Kristijana Čekavičiūtė, I a klasės mokinė, Roberta Karengaitė, I f klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė ir mokytojas Svajūnas Žvinakis).
  • Lengvosios atletikos kroso estafečių I vietos laimėtojai:

    Dominyka Petraškaitė, III d klasės mokinė, Ieva Barysaitė, III a klasės mokinė, Paulina Gražulevičiūtė, II d klasės mokinė, Aida Jackevičiūtė, II c klasės mokinė, Karolis Ščerbacho, IV d klasės mokinys, Kernius Miklušis, IV e klasės mokinys, Dominykas Karza, III c klasės mokinys, Zigmantas Koreva, II b klasės mokinys (mokytojai Irma Čeplinskienė ir Jonas Baltrušaitis).
  • Vaikinų snieglenčių varžybų III vietos laimėtojai:

    Matas Česynas, IV e klasės mokinys, Tadas Gudzinevičius, III f klasės mokinys, Orestas Šestakauskas, III f klasės mokinys, Kristupas Tamulionis, III f klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

Parašykite komentarą