Sporto pasiekimai

Sporto pasiekimų archyvas:

2015–2016 m. m.2014–2015 m. m., 2012–2013 m. m., 2011–2012 m. m., 2010–2011 m.m.,2009–2010 m.m.2008–2009 m. m., 2007–2008 m. m., 2006–2007 m. m.2005–2006 m. m., 2004–2005 m. m., 2003–2004 m. m.2002–2003 m. m., 2001–2002 m. m.

2014 Informacija apie ugdytinių dalyvavimą miesto ir šalies renginiuose

Sporto laimėjimai 2016–2017 m. m.

Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šachmatų varžybų I vietos laimėtojai

Domas Vasiliauskas, I d klasės mokinys, Beatričė Pangonytė ir Liudas Staugaitis, III d klasės mokiniai, Edvinas Karenga,  IV a, klasės mokinys.

Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šaudymo pneumatiniu šautuvu varžybų I vietos laimėtojai

Medeina Biliūtė, III b klasės mokinė, Rasvita Kazakevičiūtė, III a klasės mokinė, Gabrielė Ručinskaitė, III a klasės mokinė, Rokas Petkevičius, II d klasės mokinys, Aironas Pūdymaitis, II d klasės mokinys, Marius Vailionis, IV c klasės mokinys.

Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šaudymo pistoletu varžybų I vietos laimėtojai

Gustė Berankytė, IV a klasės mokinė, Gabija Savickaitė, I f klasės mokinė, Inesa Karkauskaitė, IV a klasės mokinė, Justina Janavičiūtė, IV e klasės mokinė, Jonas Mingaila, IV g klasės mokinys, Domantas Sodaitis, III a klasės mokinys, Martynas Baranauskas, IV d klasės mokinys.

Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto mergaičių tinklinio varžybų I vietos laimėtojos

Vestina Blinstrubytė, Ugnė Bubnelytė, I a klasės mokinės, Justė Dulskaitė, II d klasės mokinė, Liucija Jančiauskaitė, I f klasės mokinė, Amanda Mickutė, Adrija Mickutė,  Karolina Bingelytė, I b klasės mokinės (komandos vadovė Irma Čeplinskienė).

Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto berniukų tinklinio varžybų II vietos laimėtojai

Žygimantas Grigaravičius, Kristijonas Stadulis, Arnas Zienka, Rokas Kandratavičius, II f klasės mokiniai, Narvydas Matulevičius, Matas Padegimas, Uosis Galkevičius, II a klasės mokiniai, Ignas Saldukas, Rytis Kazakevičius, II d klasės mokiniai (komandos trenerė Irma Čeplinskienė).

Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto štangos spaudimo varžybų I vietos laimėtojai

Marija Angeloska, III b klasės mokinė, Deimantė Sinkevičiūtė, III d klasės mokinė, Mantas Čyžius, III g klasės mokinys, Mukas Sadauskas, III c klasės mokinys, Matas Česynas, II c klasės mokinys, Martynas Soraka, I c klasės mokinys, Matas  Ąžuolas, IV g klasės mokinys, Marius Baltrukevičius , I e klasės mokinys (komandos vadovas Jonas Baltrušaitis).

Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto mergaičių smiginio varžybų II vietos laimėtojos:

Rūta Balčiūnaitė ir Simona Kuodytė, III g klasės mokinės (komandos vadovė Irma Čeplinskienė).

Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto berniukų smiginio varžybų II vietos laimėtojai:

Arvilas Kašėta, Kazimieras Stanionis ir Aurimas Tamulynas, IV b klasės mokiniai (komandos vadovas Svajūnas Žvinakis).

Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šaškių varžybų I vietos laimėtojai

Justina Lučinskaitė, IV a klasės mokinė, Dominyka Petraškaitė, I d klasės mokinė, Domas Vasiliauskas, I d klasės mokinys, Povilas Krikščiūnas, II c klasės mokinys.