Sporto pasiekimai

 Sporto pasiekimų archyvas: 

2016–2017 m. m., 2015–2016 m. m.2014–2015 m. m., 2012–2013 m. m., 2011–2012 m. m., 2010–2011 m.m.,2009–2010 m.m.2008–2009 m. m., 2007–2008 m. m., 2006–2007 m. m.2005–2006 m. m., 2004–2005 m. m., 2003–2004 m. m.2002–2003 m. m., 2001–2002 m. m.

2014 Informacija apie ugdytinių dalyvavimą miesto ir šalies renginiuose

2017–2018 m. m.

Alytaus miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybių laikraščio ‚,Alytaus naujienos‘‘ taurei laimėti varžybų I vietos laimėtojai:

Dominyka Petraškaitė, II d klasės mokinė, Kernius Miklušis, III c klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

Tarptautinio vaikinų krepšinio turnyro Tomo Pačėsos taurei laimėti I vietos laimėtojai:

Matas Padegimas, III a klasės mokinys, Matas Rėklaitis, IV f klasės mokinys, Donatas Bačinskas, III d klasės mokinys, Ignas Škarnulis, IV c klasės mokinys, Matas Gavenonis, IV d klasės mokinys, Eimantas Kiguolis, IV d klasės mokinys, Gediminas Černiauskas, II a klasės mokinys, Renaldas Grudzinskas, I b klasės mokinys, Arnas Bartusevičius, I b klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis).

2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų svarsčių kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai:

Ieva Urbonaitė, IV g klasės mokinė, Mukas Sadauskas, III c klasės mokinys, Arnas Mikalonis, III f klasės mokinys, Erikas Zakirovas, IV e klasės mokinys, Dainius Lukošiūnas, III c klasės mokinys, Mantvydas Milius, II c klasės mokinys, Augustas Kunc, IV a klasės mokinys, Martynas Soroka, II c klasės mokinys, Laurynas Rakauskas, III f klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių svarsčių kilnojimo varžybų III vietos laimėtojai:

Ieva Urbonaitė, IV g klasės mokinė, Mukas Sadauskas, III c klasės mokinys, Arnas Mikalonis, III f klasės mokinys, Erikas Zakirovas, IV e klasės mokinys, Dainius Lukošiūnas, III c klasės mokinys, Mantvydas Milius, II c klasės mokinys, Augustas Kunc, IV a klasės mokinys, Martynas Soroka, II c klasės mokinys, Laurynas Rakauskas, III f klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų šachmatų varžybų I vietos laimėtojai:

Beatričė Pangonytė, IV d klasės mokinė, Domas Vasiliauskas, II d klasės mokinys, Edvardas Karpiejus, I c klasės mokinys, Benas Skripkiūnas, I a klasės mokinys, (mokytojas Svajūnas Žvinakis).

Tarptautinio futbolo turnyro „Sporto draugystės diena“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti I vietos laimėtojai:

Rokas Kandratavičius, III f klasės mokinys, Armantas Žigas, II d klasės mokinys, Mykolas Golekas, III f klasės mokinys, Kristijonas Stadulis, III f klasės mokinys, Rokas Balčius, III f klasės mokinys, Martynas Gargasas, II c klasės mokinys, Erikas Jatkauskas, II e klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

Tarptautinio tinklinio turnyro „Sporto draugystės diena“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti I vietos laimėtojos:

Erika Kižytė, II a klasės mokinė, Gina Petkevičiūtė, IV c klasės mokinė, Ugnė Bubnelytė, II a klasės mokinė, Ugnė Dulskaitė, I a klasės mokinė, Rugilė Reškevičiūtė, I b klasės mokinė, Liucija Jančauskaitė, II f klasės mokinė, Adrija Mickutė, II b klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).

2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų šaudymo pistoletu varžybos III vietos laimėtojai:

Gabija Savickaitė, II f klasės mokinė, Domantas Sodaitis, IV a klasės mokinys, Jonė Karkauskaitė, I c klasės mokinė, Paulius Kazlauskas, I c klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė).

2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų šaudymo pneumatiniu šautuvu varžybos III vietos laimėtojai:

Medeina Biliūtė, IV b klasės mokinė, Rasvita Kazakevičiūtė, IV a klasės mokinė, Rokas Petkevičius, III d klasės mokinys, Oksana Tihiraj, I d klasės mokinė, Rokas Vidžbelis, I e klasės mokinys, Daujotas Vytenis Knezevičius, I d klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė).

2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų badmintono varžybos I vietos laimėtojos:

Dovilė Kuzmickaitė, IV b klasės mokinė, Justina Gustaitytė, IV b klasės mokinė, Rasvita Kazakevičiūtė, IV a klasės mokinė (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos III vietos laimėtojos:

Rūta Balčiūnaitė, IV g klasės mokinė, Simona Kuodytė, IV g klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).

2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklinio varžybos I vietos laimėtojos:

Ugnė Dulskaitė, I a klasės mokinė, Vestina Blinstrubytė, II a klasės mokinė, Liucija Jančauskaitė, II f klasės mokinė, Ugnė Bubnelytė, II a klasės mokinė, Rugilė Reškevičiūtė, I b klasės mokinė, Lukrecija Kliučinskaitė, II d klasės mokinė, Erika Kižytė, II a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).

2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės tinklinio varžybų I vietos laimėtojos:

Ugnė Dulskaitė, I a klasės mokinė, Vestina Blinstrubytė, II a klasės mokinė, Liucija Jančauskaitė, II f klasės mokinė, Amanda Mickutė, II b klasės mokinė, Adrija Mickutė, II b klasės mokinė, Ugnė Bubnelytė, II a klasės mokinė, Erika Kižytė, II a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).

Parašykite komentarą