Sporto pasiekimai

Sporto pasiekimų archyvas:

2018–2019 m. m., 2017–2018 m. m., 2016–2017 m. m., 2015–2016 m. m.2014–2015 m. m., 2012–2013 m. m., 2011–2012 m. m., 2010–2011 m.m.,2009–2010 m.m.2008–2009 m. m., 2007–2008 m. m., 2006–2007 m. m.2005–2006 m. m., 2004–2005 m. m., 2003–2004 m. m.2002–2003 m. m., 2001–2002 m. m.

2014 Informacija apie ugdytinių dalyvavimą miesto ir šalies renginiuose

2019-2020 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ IR KITŲ VARŽYBŲ NUGALĖTOJAI BEI PRIZININKAI

Alytaus miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybių laikraščio ‚,Alytaus naujienos‘‘ taurei laimėti varžybų

I vietos laimėtojai: Dominyka Petraškaitė, IV d klasės mokinė, Neda Baranauskaitė, I d klasės mokinė, Vytenis Grigūnas,  I e klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

2019-2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų

• Svarsčių kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai:

Mantvydas Milius, IV c klasės mokinys, Martynas Soroka, IV c klasės mokinys, Rokas Kastanavičius, II d klasės mokinys, Šarūnas Tamošaitis, III a klasės mokinys, Mantas Rakauskas, II d klasės mokinys, Simas Adamonis, II b klasės mokinys, Karina Janulevičiūtė, IV c klasės mokinė, Lėja Minsevičiūtė, I a klasės mokinė (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

• Tinklinio varžybų I vietos laimėtojos:

Eglė Bansevičiūtė, II c klasės mokinė, Agnė Kochanskaitė, II c klasės mokinė, Augustė Lubanauskaitė, II c klasės mokinė, Ieva Skripkaitė, II c klasės mokinė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, II e klasės mokinė, Gustė Chaškauskaitė, I f klasės mokinė, Justina Juonytė, II a klasės mokinė, Aušrinė Mikelionytė,  II a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė).

• Tinklinio varžybų I vietos laimėtojai:

Oskaras Kochanskas, II c klasės mokinys, Mindaugas Mikučionis, II c klasės mokinys, Deivydas Talijūnas, II c klasės mokinys, Arnas Klimavičius, II c klasės mokinys, Emilis Molneris, II f klasės mokinys, Gytis Šimanskis, II a klasės mokinys, Simonas Surdokas, II b klasės mokinys, Dovydas Jonas Vaitkevičius, II a klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė)

• Šachmatų varžybų I vietos laimėtojai:

Goda Rukšėnaitė, III b klasės mokinė, Mantas Januškevičius, II d klasės mokinys, Benas Skrpkiūnas, III a klasės mokinys, Edvardas Karpiejus, III c klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis)

• Smiginio varžybų II vietos laimėtojai:

Martynas Gargasas, IV c klasės mokinys, Armantas Žigas, IV d klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė)

• Smiginio varžybų III vietos laimėtojos:

Aivilė Maconytė, II d klasės mokinė, Miglė Urbanavičiūtė, II d klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė)

• Badmintono varžybų II vietos laimėtojai:

Lukas Sabastijauskas, IV f klasės mokinys, Aldas Balevičius, III b klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis)

• Štangos spaudimo varžybų I vietos laimėtojai:

2019-2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių zoninių

• Tinklinio varžybų II vietos laimėtojos:

• Tinklinio varžybų II vietos laimėtojai:

Oskaras Kochanskas, II c klasės mokinys, Mindaugas Mikučionis, II c klasės mokinys, Deivydas Talijūnas, II c klasės mokinys, Arnas Klimavičius, II c klasės mokinys, Eligijus Mielaika II f klasės mokinys, Gytis Šimanskis, II a klasės mokinys, Henrikas Višinskas, II c klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė)

2019-2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių

• Svarsčių kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai:

Mantvydas Milius, IV c klasės mokinys, Martynas Soroka, IV c klasės mokinys, Rokas Kastanavičius, II d klasės mokinys, Šarūnas Tamošaitis, III a klasės mokinys, Mantas Rakauskas, II d klasės mokinys, Simas Adamonis, II b klasės mokinys, Karina Janulevičiūtė, IV c klasės mokinė, Lėja Minsevičiūtė, I a klasės mokinė. (mokytojas Jonas Baltrušaitis).