2002-2003 m. m. prizininkai

2002-2003 m. m. sportiniai pasiekimai

• Karolis Simanavičius, 10c kl. moksleivis, Lietuvos lengvosios atletikos ilgų metimų čempionate jaunių pirmenybėse laimėjo III vietą (mokytojas J.Baltrušaitis)

• Mokyklos 5-7 klasių berniukų komanda Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynėse kvadrato varžybose laimėjo I-ąją vietą ir zoninėse varžybose laimėjo III-ąją vietą (mokytojas J.Baltrušaitis)

• Mokyklos vaikinų komanda Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynėse futbolo varžybose, laimėjo III-ąją vietą (mokytojas A.Balevičius)

• Mokyklos 5-6 klasių komanda Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose laimėjo I-ąją vietą, tarpzoninėse varžybose I-ąją vietą (mokytojas J.Baltrušaitis, I.Čeplinskienė)