2006-2007 m. m. prizininkai

2006-2007 m. m. sportiniai pasiekimai

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago vidurinė mokykla – 2006 – 2007 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo lavinimo mokyklų sporto šakų varžybų (II grupė) III vietos laimėtoja.

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio atskirų rungčių varžybų berniukų komanda – I vietos laimėtoja (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio atskirų rungčių varžybų mergaičių komanda – I vietos laimėtoja (mokytojos D. Bučinskienė ir I. Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finalinių kroso estafečių varžybų VI vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis ir D. Bučinskienė).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio kroso estafečių varžybų I vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis ir D. Bučinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finalinių šaudymo varžybų III vietos laimėjai. Komandos nariai: Arvydas Steniulis, Inga Kvedaraitė, 10e kl. mokiniai, Vytautas Plytnikas, 11b kl. mokinys, Povilas Gegužis, 11d kl. mokinys, Šarūnas Marčiulaitis, Justas Šuminas, 10d kl. mokiniai, Aleksas Petkevičius, 9c kl. mokinys, Vytautė Gumauskaitė, 7a kl. mokinė, Dovilė Junevičiūtė, 9b kl. mokinė.

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio šaudymo varžybų I vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Erika Južaninova, 11a kl. mokinė ir Antanas Strazdas, 12b kl. mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio teniso varžybų I vietos laimėtojai.

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio merginų slidinėjimo varžybų I vietos laimėtojos, sėkmingai pasirodžiusios finalinėse varžybose. (mokytojos I. Čeplinskienė ir D. Bučinskienė).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio vaikinų slidinėjimo varžybų II vietos laimėtojai, sėkmingai pasirodę finalinėse respublikinėse varžybose. (mokytojos I. Čeplinskienė ir D. Bučinskienė).

Eglė Narkutė, 9d kl. mokinė, lengvosios atletikos Lietuvos jaunių čempionė (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus apskrities vaikinų krepšinio čempionato „KARŪNA“ varžybų nugalėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio vaikinų tinklinio varžybų II vietos laimėtojai (mokytoja I.Čeplinskienė).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio merginų krepšinio nugalėtojos, zoninių varžybų II vietos laimėtojos (mokytojas S.Žvinakis).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo varžybų I vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų 5-6 klasių berniukų Olimpinio festivalio kvadrato varžybų II vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio svarsčio kilnojimo varžybų nugalėtojai, zoninių varžybų III vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių 5-6 klasių mergaičių Olimpinio festivalio kvadrato varžybų II vietos laimėtojos (mokytojos I. Čeplinskienė ir D. Bučinskienė).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių vaikinų krepšinio čempionato „KARŪNA“ varžybų nugalėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybių dienraščio „Alytaus Naujienos“ taurei laimėti prizininkai ir nugalėtojai:

• Augustas Jakubynas, 11d klasės mokinys – I vieta;
• Donatas Adžgauskas, 10b klasės mokinys – II vieta;
• Marta Sakavickaitė, 12a klasės mokinė – III vieta;
• Darius Cibulskas, 12b klasės mokinys – III vieta.

Alytaus m. vidurinių ir pagrindinių mokyklų tarpe – III vieta.

Alytaus miesto mokinių lengvosios atletikos pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai:
• Agnė Abromavičiūtė, 7d klasės mokinė – III vieta;
• Raimonda Janavičiūtė, 10d klasės mokinė – III vieta;
• Neringa Bujakauskaitė, 12b klasės mokinė – III vieta;
• Nerijus Ogilba, 6d klasės mokinys – II vieta;
• Augustas Jakubynas, 11d klasės mokinys – I vieta;
• Donatas Adžgauskas, 10b klasės mokinys – II vieta;
• Eglė Norkutė, 9d klasės mokinė – I vieta;
• Aleksandra Bankietaitė, 8c klasės mokinė – III vieta;
• Donata Ramanauskaitė, 10d klasės mokinė – III vieta;
• Donatas Lingevičius, 9e klasės mokinys – I vieta;
• Justinas Baciuška, 10 klasės mokinys – I vieta.

Jaunių amžiaus grupėje iškovota I komandinė vieta.

Parašykite komentarą