2007-2008 m. m. prizininkai

2007-2008 m. m. sportiniai pasiekimai

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago vidurinė mokykla – 2007 – 2008 m. m. Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio bendrojo lavinimo mokyklų sporto šakų varžybų (II grupė) I vietos laimėtoja.

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio merginų badmintono varžybų I vietos laimėtojos ir vaikinų badmintono varžybų I vietos laimėtojai, finalinių varžybų dalyviai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio berniukų lengvosios atletikos keturkovės varžybų I vietos laimėtojai, tarpzoninių varžybų II vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio mergaičių kalnų dviračių varžybų I vietos laimėtojos ir finalinių varžybų dalyvės (mokytojai D.Bučinskienė, IČeplinskienė).

Alytaus miesto lengvosios atletikos jaunių žaidynių III vietos laimėtojai (mokytojai D.Bučinskienė, J.Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio mokyklų mokinių tarpzoninių svarsčio kilnojimo varžybų III vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finalinių šaudymo varžybų pistoleto rungtyje III vietos laimėtojai ir šautuvo rungtyje IV vietos laimėtojai (mokytojai J. Baltrušaitis, D.Bučinskienė, I.Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio mokyklų mokinių zoninių svarsčio kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio mokyklų mokinių tarpzoninių šaudymo varžybų pistoleto ir šautuvo rungtyse I vietos laimėtojai (mokytojai J. Baltrušaitis, D.Bučinskienė, I.Čeplinskienė).

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio mokyklų mokinių 5-6 klasių berniukų zoninių „Drasūs – stiprūs – vikrūs“ varžybų III vietos laimėtojai (mokytojai J.Baltrušaitis, I.Čeplinskienė).

Jorūnė Dirsytė, 9a kl. mokinė ir Andrius Strazdas, 11c kl. mokinys – Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio lauko teniso varžybų II vietos laimėtojai (mokytoja I.Čeplinskienė).

Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio šaudymo varžybų pistoleto ir šautuvo rungtyse I vietos laimėtojai (mokytojai J. Baltrušaitis, D.Bučinskienė, I.Čeplinskienė).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių Olimpinio festivalio svarsčio kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai (mokytojas J. Baltrušaitis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių 5-6 klasių berniukų Olimpinio festivalio „Drasūs – stiprūs – vikrūs“ varžybų I vietos laimėtojai (mokytojai J.Baltrušaitis, I.Čeplinskienė).

Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų mokinių vaikinų krepšinio čempionato „KARŪNA“ varžybų nugalėtojai (mokytojai T.Balynas, I.Čeplinskienė).

Mokyklos 6-okų komanda Baltijos šalių mokinių turizmo technikos varžybų uždarose patalpose „Akademija-2008“ II vietos laimėtoja (mokytoja D.Dragūnienė).

Raminta Dudzytė, 6b kl. mokinė, Baltijos šalių mokinių turizmo technikos varžybų uždarose patalpose „Akademija-2008“ II vietos laimėtoja (mokytoja D.Dragūnienė.

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio zoninių 8-9 klasių mergaičių krepšinio varžybų II vietos laimėtojos (mokytojas S.Žvinakis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių 8-9 klasių mergaičių Olimpinio festivalio krepšinio varžybų I vietos laimėtojos (mokytojas S.Žvinakis)

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių berniukų Olimpinio festivalio futbolo varžybų III vietos laimėtojai (mokytojas J.Baltrušaitis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių 5-6 klasių berniukų Olimpinio festivalio kvadrato varžybų I vietos laimėtojai (mokytojas J.Baltrušaitis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių 5-6 klasių mergaičių Olimpinio festivalio kvadrato varžybų III vietos laimėtojos (mokytoja D.Bučinskienė).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų merginų krepšinio čempionato „KARŪNA“ varžybų II vietos laimėtojos (mokytojas S.Žvinakis).

Alytaus miesto Savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių vaikinų krepšinio čempionato „KARŪNA“ varžybų nugalėtojai (mokytojai T.Balynas, I.Čeplinskienė).

Alytaus miesto mokinių lengvosios atletikos vaikų pirmenybių I vietos laimėtojai.

Alytaus miesto mokinių lengvosios atletikos jaunių – jaunimo pirmenybių III vietos laimėtojai.