2012-2013 m.m. prizininkai

Didžiausi sportiniai laimėjimai, prie kurių prisidėjo kūno kultūros mokytojai Jonas Baltrušaitis, Danutė Bučinskienė, Irma Čeplinskienė bei Svajūnas Žvinakis

1. 2012-2013 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto 5-12 klasių šaškių varžybose I vietą laimėjo I-IV klasių mokinių komanda (Erika Dimšaitė (I f klasė), Gediminas Jurčiukonis (IV c klasė), Kornelijus Paulavičius (IV c klasė), Dovydas Vidzbelis (IV c klasė).
  2. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybų nugalėtojai-berniukai, laimėję I vietą: Edvinas Antanavičius (IV f klasė), Povilas Raguckas (IV h klasė), Justinas Žiūkas (IV a klasė), Audrius Pocevičius (II d klasė), Rokas Kasiukečius (III f klasė), Domantas Ambrizas (I e klasė);
    mergaitės, laimėję III vietą: Agnė Daukševičiūtė (III d klasė), Milda Dundzytė (IV f klasė), Gabija Rasiukevičiūtė (IV g klasė), Skirgailė Gumauskaitė (IV g klasė), Roberta Ustilaitė (IV g klasė), Roberta Butkevičiūtė (III f klasė).
  3. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto virvės traukimo varžybose laimėta I vieta. Komandą sudarė: Andrius Šerkšnas (IV g), Andrius Stanionis (IV h), Mindaugas Kucavičius (III e ), Laurynas Jackevičius (IV d), Vygantas Taraila (III f), Lukas Lesevičius (II h), Lukas Buslavičius (II h), Marius Serbenta (IV a),Eivinas Pocevičius (III h).
  4. Alytaus miesto lengvosios atletikos pavasario kroso pirmenybėse mūsų mokinių komanda tapo II vietos laimėtoja: Justinas Žiūkas (IV a), Povilas Raguckas (IV h), Vytautas Sabonis (II d), Mindaugas Lukošiūnas (II d), Dainius Sidaravičius (III h), Evaldas Valatka (IV d), Gabija Rasiukevičiūtė (IV g), Marius Vymeris (III b), Justina Laužadytė (IV b).
  5. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto kroso estafečių varžybose I vietą laimėjo komanda: Justinas Žiūkas (IV a)Povilas Raguckas (IV h)Rokas Kasiukevičius (I f)Mindaugas Lukošiūnas (II d)Agnė Daukševičiūtė (III d)Gabija Rasiukevičiūtė (IV g)Miglė Dudavičiūtė (III c)Liveta Bardzilauskaitė (III f).
  6. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio šaudymo pneumatiniu šautuvu finalinėse varžybose iškovota II vieta. Komandą sudarė: Elvina Norutė (IV a), Gabrielė Račkytė (I c), Sonata Stundžytė (I c), Arnas Kisielius (III f), Evaldas Senavaitis (III c), Tomas Janulevičius (III c).
  7. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto mergaičių smiginio varžybose  III vietos laimėtoja tapo mergaičių komanda: Milda Dunzytė (IV f klasė), Gerda Kairaitytė (IV c).
  8. Ugnė Kerševičiūtė (I a) ir Edvardas Bervingas (IV g)  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto teniso varžybose laimėjo I vietas.
  9. Druskininkuose vykusiame Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių vaikinų krepšinio finalinio ketverto varžybose pirmąją vietą iškovojo IV h klasė. Prizas-kelionė į Prancūziją.
  10. Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų II etapo (Alytaus miesto) vaikinų krepšinio varžybose nugalėtojais tapo mūsų gimnazijos IV h klasės vaikinų komanda.
  11. 2012 metų Alytaus miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybių laikraščio „Alytaus Naujienos“  taurei laimėti, I vietą užėmė mūsų gimnazijos komanda: Gabija Rasiukevičiūtė (IV g), Skirgailė Gumauskaitė (IV g), Rugilė Bražinskaitė (IV f), Povilas Raguckas (IV h), Justinas Žiūkas (IV a), Karolis Buslavičius (II d) Liveta Bardzilauskaitė (III f), Mindaugas Lukošiūnas (II d) ir Vytautas Sabonis (II d).
  12. 12.  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Alytaus miesto slidinėjimo varžybų nugalėtojai: I vietą užėmė Marius Vymeris (III b), Dovydas Dainauskas (IV a), Irmantas Rakauskas (III c); II vietą – Justina Laužadytė (IV b), Rimgailė Laužadytė (III c), Laura Jurgelevičiūtė (III c).