Sporto renginiai

Mūsų mokyklos sporto bazė yra viena geriausių mieste: didelė, graži, tvarkinga ir renovuota sporto salė, treniruoklių bei aerobikos salės.

Gimnazijoje vyksta daug įvairių sporto renginių.

Įspūdingiausias ir unikalus net Respublikoje sporto renginys – krepšinio turnyras „Sugrįžę paukščiai“, vykstantis nuo 1996 metų. Jį organizuoja kūno kultūros mokytojas ekspertas Jonas Baltrušaitis.

Nuo 1997 m. mūsų mokykla užmezgusi tarptautinius sportinius ryšius su Lenkijos Suvalkų miesto mokykla Nr. 5. Kiekvieną rudenį vyksta vaikinų krepšinio turnyras Alytuje Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje, o pavasarį – Lenkijoje Suvalkuose. Šiame turnyre yra dalyvavę per 10 Lietuvos ir Lenkijos komandų. Jau daugelį metų šį vaikinų turnyrą globoja ir remia buvęs mūsų mokyklos auklėtinis, Atlantos olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas Tomas Pačėsas, todėl turnyras pavadintas jo garbei.

Kasmet mokslo metai užbaigiami sporto švente, kurioje dalyvauja visa mokykla. Šventė vyksta vienoje gražiausių Alytaus vietų, sporto aikštyne, prie Dailidės ežerėlio. Vyksta kvadrato, futbolo, tinklinio, virvės traukimo, bėgimo. Varžybose dalyvauja ne tik mokiniai, bet ir klasių auklėtojai.