Linijinių šokių būrelis

Neformaliojo švietimo programa I–IV klasių mokiniams

Tikslas: fizinės formos gerinimas, organizmo stiprinimas, muzikalumo bei ritminių pojūčių ugdymas skirtingų judesių pagalba.

Vykdoma veikla gimnazijoje 2017–2018m. m.:

Nuo 2017 metų spalio mėnesio mokykloje buvo galimybė lankyti šokio – fitneso būrelį.

2018 metų vasario 15 d. šokėjos pademonstravo koncertinę programą Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje vykusiame renginyje „Sporto draugystės dienos”, kuris skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

2018 metų vasario 20 d. koncertinį Vienos valsą pademonstravo 3 klasės moksleiviai.

2018 metų gegužės 24 d. gimnazijoje vyko Paskutinio skambučio šventė, kurios metu abiturientai atliko koncertinį valsą.

2018 metų birželio 13 d. šokio – fitneso būrelio šokėjos dalyvavo Olimpinės dienos eisenoje bei pademonstravo 2 koncertinius šokius.

Užsiėmimų vieta: sporto salė, aerobikos užsiėmimų salytė.

Būrelio vadovė                                                                                                                     Ieva Jurgelevičiūtė