NAUJIENOS KARANTINO LAIKOTARPIU

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija

Nuo kovo 30 d. ugdymas gimnazijoje vykdomas nuotoliniu būdu.

Ugdymo proceso nuotoliniu būdu organizavimo atmintinė

Praktiški patarimai mokytojams ir mokiniams dirbant virtualioje erdvėje

Skaitmeninės priemonės nuotoliniam mokymui

Rekomendacijos mokiniams

Rekomendacijos tėvams

Gimnazijos veikla karantino metu

Karantino metu gimnazija uždaryta. Darbuotojai dirba nuotoliniu būdu. Su visais pedagoginiais darbuotojais galima susisiekti elektroniniu paštu ir telefonu darbo laiku 8.00–17.00 val.

Gimnazijos vadovai pasiekiami elektroniniais paštais ir telefonais:
Direktorius Virginijus Skroblas – virginijus.skroblas@vanagogimnazija.lt, tel. 8 (315) 52 074
Raštinės vedėja Aldona Jakimavičienė – mokykla@vanagogimnazija.lt, tel. (8 315) 51 931
Pavaduotojai:
Aleksandras Kirilovas – aleksandras.kirilovas@vanagogimnazija.lt, tel. (8 315) 52 236
Danutė Dragūnienė – danute.draguniene@vanagogimnazija.lt, tel. (8 315) 51 934, 8 610 20391
Viltautė Jasiūnienė – viltaute.jasiuniene@vanagogimnazija.lt, tel. (8 315) 51 934, 8 686 68338

Dėl techninės įrangos konsultuoja:
Rytis Makaravičius, rytis.makaravicius@vanagogimnazija.lt

Dėl darbo su Microsoft Teams įrankiu konsultuoja:
Tomas Balynas, tomas.balynas@vanagogimnazija.lt
Asta Grimalauskienė, asta.grimalauskiene@vanagogimnazija.lt
Loreta Mazėtytė, loreta.mazetyte@vanagogimnazija.lt

Psichologinę pagalbą teikia psichologė Aistė Glinskienė, aiste.glinskiene@vanagogimnazija.lt,
tel. 8 688 40007

Socialinę pedagoginę pagalbą teikia socialinė pedagogė Gintarė Savukynaitė, gintare.savukynaite@vanagogimnazija.lt, tel. 8 675 37638

Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos informacija

Informacija II klasių mokiniams

Šiais mokslo metais pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) dešimtokams nevyks.

Dešimtokams bus pasiūlyta savarankiškai atlikti PUPP lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos užduotis nuotoliniu būdu ir įsivertinti savo pasiekimus. Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas būtų išduodamas įrašant metinius įvertinimus.

Oficiali ŠMSM informacija

Informacija abiturientams

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. V-365 pakeistos Lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos ir brandos egzaminų datos:

Įskaita
Lietuvių kalba ir literatūra 2020 m. vasario 25 d. – 2020 m. gegužės 4 d.
Brandos egzaminai
TechnologijosMokyklinis2019 m. spalio 1 d. – 2020 m. balandžio 28 d.
MenaiMokyklinis2019 m. spalio 1 d. – 2020 m. balandžio 28 d.
Užsienio kalbos (prancūzų, vokiečių) kalbėjimo dalisValstybinis2020 m. birželio 22 d. – 13 val.
Užsienio kalbos (rusų) kalbėjimo dalisValstybinis2020 m.  birželio 25, 26 d. – 13 val.
Užsienio kalbos (anglų) kalbėjimo dalisValstybinis2020 m. birželio 26 d. – 13 val. 2020 m. birželio 30 d. – 9 val.

Šiuo metu svarstomi keli brandos egzaminų laikymo variantai. Vienas iš jų – brandos egzaminus pradėti birželio 1 d. Kitas variantas – nuo birželio 22 d. (dabar nuo birželio mėn. 22 d. buvo numatyta pakartotinė sesija). Pirmuoju variantu priėmimas į Lietuvos profesinio mokymo ir aukštąsias mokyklas per LAMA BPO vėlintųsi 2-3 savaitėmis. Jeigu egzaminus vis dėlto prisieitų nukelti į birželio antrą pusę, priėmimas būtų vykdomas rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje. Tikslios datos bus tvirtinamos atsižvelgus į Vyriausybės sprendimus dėl karantino pratęsimo ir pasitarus su socialiniais partneriais.

Dėl brandos egzaminų datų svarstoma visose Europos šalyse. Lenkija, Čekija, Graikija, Malta, Liuksemburgas, Suomija, Vengrija vis dar planuoja vykdyti egzaminus pagal iš anksto numatytą tvarkaraštį. Kipre, Ispanijoje, Slovakijoje egzaminai nukeliami į vėlesnį laiką. Norvegija, Prancūzija, Nyderlandai, Turkija dar svarsto variantus. Didžioji Britanija šiais metais nusprendė neorganizuoti jokių mokinių pasiekimų patikrinimų.

Oficiali ŠMSM informacija

Dėl mokinių pavasario (Velykų) atostogų

Vadovaudamasis 2020 m. kovo 13 d. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu Nr. V-349, koreguoju 2019–2020 m. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos ugdymo planą ir skiriu mokiniams 2020 m. kovo 16 d. – kovo 27 d. pavasario (Velykų) atostogas.

Rekomenduojama būti namuose ir (išskyrus būtinybę) nesilankyti viešosiose vietose.

Informaciją apie tolesnį mokymąsi pateiksime Tamo ir gimnazijos internetinėje svetainėje.

Gimnazijos direktorius Virginijus Skroblas