Teatro studija

Neformaliojo švietimo programa I–IV klasių mokiniams

Tikslas: kūrybinių sumanymų realizavimas, atskleidžiant savo individualumą.

Galimybės: saviraiškai, laisvam bendravimui, žodžio, mimikos, judesio ir kūno plastikos sintezei, atsipalaidavimui, draugų ratui pagal pomėgius, kelionėms.

Vykdoma veikla gimnazijoje 2018–2019m. m.: savarankiškas etiudų ir improvizacijų kūrimas laisvai pasirenkant temą ir partnerius. Viešo kalbėjimo ir komandinio darbo įgūdžių stiprinimas. Vaizduotės ir kūrybiškumo ugdymas. Tarptautinės teatro dienos paminėjimas. Pasiruošimas festivaliams ir konkursams. Spektaklių „Nelauktis“ ir „Skrendam“ kūrimas. Spektaklio „Nelauktis“ rodymas II–IV klasių gimnazistams.

Vykdoma veikla už gimnazijos ribų.: DalyvavimasTarptautiniame mokyklinių prancūziškų teatrų festivalyje Egipto sostinėje Kaire. Dalyvavimas respublikiniame prancūziškų teatrų festivalyje „Pirmoji uždanga“ Kaune. Parodytas spektaklis prancūzų kalba „Draugai visam gyvenimui“. Dalyvavimas Alytaus miesto teatre vykusiame renginyje „Normandija-Nemunas 75“. Parodyta kompozicija „Skrendam“.

Užsiėmimų vieta: aktų salė, 218 kabinetas

Būrelio vadovė Svetlana Žadeikienė