Konkursas „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“

Ar gamtos ir technikos mokslai turi ką nors bendra su vokiečių kalba? Be abejo! Konkursas „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“ skirtas gamtos ir technikos mokslais besidomintiems moksleiviams, kurie neseniai pradėjo mokytis vokiečių kalbos. Todėl konkursas vyksta lietuviškai!

Konkurso dalyviai turės pateikti savo tyrimų projektą iš fizikos, chemijos, biologijos, matematikos arba informatikos interneto svetainėje www.goethe.de/lietuva/hk ir atsakyti į internetinės viktorinos klausimus apie vokiečių išradimus. 2010 m. rudenį bus galimybė pasiklausyti įdomių pranešimų apie aukščiau išvardintas moklo sritis ir Vokietiją. 2011 m. gegužę 15 geriausių projektų autorių susitiks Vilniuje, kur 5 patys geriausi gaus pagrindinį prizą.

O tai yra: Kelionė į Vokietiją!

Dvi savaitės 2011 m. vasarą Vokietijoje, tai kalbos kursai, konkurso nugalėtojai iš dar keturių šalių, ekskursijos į mokslinių tyrimų institucijas ir muziejus – viskas, kas susiję su mokslu ir technika!

Parašykite komentarą