Dalyvauk miuziklo-operos „Eglė – karalienė žalčių“ spektaklio pastatyme !!!

Scenos ir estetikos mokykla pradeda vykdyti neformaliojo ugdymo programą. Jos metu bus statomas miuziklas-opera „Eglė – karalienė žalčių“.  Programa skirta 14-18 metų jaunuoliams. Kūrybinių užsiėmimų metu bandysime suprasti kodėl Eglės broliai nužudė Žilviną, improvizuosime kaip Eglės ir Žilvino gyvenimas galėjo pasukti kita linkme… VAIDINSIME, DAINUOSIME, ŠOKSIME!!!
KADA? 2010 m. lapkričio – 2011 m. birželio mėn. 2 kartus  per savaitę po 2 akademines valandas (1h 30min) po pamokų. Programos pabaigoje išduosime pažymėjimus.

Birželio mėn. surengsime spektaklių premjeras ir pristatysime jūsų kūrybinius darbus žniasklaidoje. Geriausius dalyvius pakviesime dalyvauti pagrindinės grupės pasirodymuose Lietuvoje ir užsienyje.

Miuziklo ištrauką

Jei susidomėjai, registruokis el.pašto adresu judita@eurohouse.lt iki šių metų lapkričio 19 d. Nurodyk savo vardą, pavardę, amžių, mokyklą, gyvenamosios vietos adresą ir kontaktinius duomenis (telefoną ir el. pašto adresą). Papildomos informacijos kreipkis aukščiau nurodytu el.pašto adresu arba tel. 868617517.

Parašykite komentarą