Gimnazistai dalyvavo Maltos ordino projekte „Mums reikia tavęs“ (NUOTRAUKOS)

Abejingi jau antrus metus nelieka atsinaujinusios Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos ateitininkai (mokytoja Irena Motuzienė) ir Šv. Elžbietos vienuolyno seserys. Surinkta 556 litų ir 40 centų.

Alytaus miesto gyventojai džiaugėsi, kad labdaros akcijoje dalyvavo tiek daug moksleivių. O Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos mokytoja ekspertė Janė Liutkienė, paklausta, kaip vertina šią labdaros akciją, atsakė: „Akciją vertinu labai teigiamai. Žaviuosi žmonėmis, kurie nestokodami savo laiko, nori padėti seneliams. Juk jiems labai reikia mūsų dėmesio, žmogiškos šilumos“.

Renginio organizatoriai dėkoja visiems, kurie šiuo finansiškai sunkiu metu parėmė savimi pasirūpinti negalinčius senolius.

Tadas Cilcius

Parašykite komentarą