Apdovanotos gimnazistės dalyvavę konkurse ,,Azerbaidžanas mano akimis’’

Dalyvavome mokinių konkurse ,,Azerbaidžanas mano akimis’’. Šį konkursą organizavo Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos azerbaidžaniečių bendrija, VšĮ Tautinių bendrijų namai ir Lietuvos jaunimo turizmo centras. Labai džiaugiamės , kad mūsų darbas pateko tarp geriausiųjų darbų ir mes kartu su mokytoja Snieguole Valentukoniene buvome pakviestos į baigiamąjį šio konkurso renginį, kuris vyko 2010 m. gruodžio 18 d. Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje Vilniuje. Atvykus į mokyklą, mus pasitiko renginio organizatoriai ir įteikė įspūdingo dydžio kalendorius, bei kitus suvenyrus. Sulaukus renginio pradžios, tarti žodį buvo pakviesti  Azerbaidžano atstovai, kurie sveikino svečius tiek azerų kalba, tiek ir mūsų mylima gimtąja kalba. Taip pat susirinkusius pasveikino kultūros viceministras, seimo pirmininkės patarėjas, ambasadorė. Programos eigoje švietimo ir mokslo ministras G. Steponavičius visiems dalyviams įteikė padėkas ir pakvietė visus nusifotografuoti. Renginyje skambėjo azerbaidžaniečių muzikiniai kūriniai , buvo šokami nacionaliniai šokiai.

Džiaugiamės, kad buvome pakviestos į šį renginį ir tikimės, kad kitais metais vyksiančiame konkurse Azerbaidžane ,,Lietuva mano akimis‘‘, sulauksime daug gražių žodžių ir apie Lietuvą.

Karolina Simonaitytė III dg

Aurelija Žvaliauskaitė III dg

Parašykite komentarą