Sportas suvienijo Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos septintokus

Vasario 22 d. sporto salėje vyko futbolo varžybos tarp septintokų. Renginio dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius V.Skroblas. Varžybų dalyviai energingai rungtyniavo su varžovais, o merginos aistringai palaikė savo komandas įspūdingomis šokių kompozicijomis. Salėje aidėjo sirgalių šūksniai , mirgėjo plakatai. Futbolo aikštelėje vyko įnirtinga kova tarp žaidėjų, salėje virė aistros tarp sirgalių.

Pirmąją vietą iškovojo 7a kl. Antrąją pelnė – 7 d kl., trečiąją – 7b kl., ketvirtąją – 7c kl. Rezultatyviausiai varžybose žaidė 7d. kl. mokinys – Tadas Gustaitis, beje, šis mokinys neseniai pradėjo lankyti Adolfo Ramanausko – Vanago gimnaziją. Puikus žaidimas jaunajam futbolo meistrui pelnė pagarbą tiek tarp mokinių, tiek tarp mokytojų.

Puikiai rungtynėse pasirodė 7a kl. mokinys- Vytenis Ruzgas. Geriausiu vartininku pripažintas 7a kl. mokinys – Kasparas Stadulis.7b klasės komandos garbę futbolo aikštelėje gynė ir mergina – Kristina Builovaitė.

Varžybas suorganizavo kūno kultūros mokytojai J. Baltrušaitis, D. Bučinskienė ir septintų klasių auklėtojai, kuravo mokinių taryba.

Kūno kultūros mokytojas J.Baltrušaitis teigia, jog tarp septintokų futbolas – pati populiariausia sporto šaka. Dalis mokinių futbolo kamuolį „spardo“ ir po pamokų – treniruotėse. Šios varžybos dar labiau paskatino domėjimąsi šia sporto šaka. Mokytojas teigia, jog sportas – puiki paauglių užimtumo forma.

Septintų klasių merginos taip pat aktyviai ruošėsi: pačios kūrė šokių kompozicijas, rinkosi ritmingus muzikinius fonus( renginio metu skambėjo klasikiniu tapęs F.Merkurio palaikomasis priedainis).Kūno kultūros mokytoja D.Bučinskienė pastebėjo, jog originalios palaikymo komandos – tai nauja gimnazijoje besiformuojanti tradicija, kadangi septintokės ir toliau kuria įspūdingas palaikymo programas.

Gimnazijos socialinė pedagogė Gintarė Savukynaitė įžvelgia ir prevencinę renginio naudą , kadangi varžybose septintokai – jauniausioji gimnazijos pakopa- aktyviai, prasmingai ir draugiškai praleido laisvalaikį.

Tiek dalyviai, tiek organizatoriai džiaugiasi aktyvia septintokų popamokine veikla , kuri kuria naujas tradicijas gimnazijos gyvenime.

7D klasės auklėtoja E.Janulevičienė

Parašykite komentarą