Informacinių technologijų konkursas „Infošou“

Matematikos savaitės metu, kovo 28 d. mūsų mokykloje vyko informacinių technologijų konkursas „Infošou“, kuriame savo žinias informacinių technologijų srityje pademonstravo III-ių gimnazijos klasių moksleiviai. Konkurse dalyvavo IIIb, IIId, IIIe, IIIg ir IIIk klasių gimnazistų komandos.

Gyvename informacijos lavinos laikotarpiu. Svarbu sugebėti pasiimti tą informaciją, kuri mums reikalinga ir atmesti šalutinio pobūdžio informaciją. Kiek naudingos informacijos turi sukaupę mūsų trečiokai, demonstravo rimtų užduočių metu, atsakinėdami į „Bricturnyro“ klausimus bei šifruodami užkoduotą tekstą. Tačiau konkurso metu į informacines technologijas daugiau buvo žvelgiama per humoro prizmę. Komandų dalyviai turėjo įgarsinti senąją gerąją animaciją, parengti vaidinimą „Informacinės technologijos mūsų gyvenime“, atlikti kitas kūrybines užduotis.

I-ąją vietą laimėjo IIId klasės komanda, kurią sudarė 5 vaikinai: Linas Alesius, Liutauras Palionis, Modestas Sarneckas, Laurynas Ribinskas ir Edgaras Markovas. II-ąją vietą laimėjo IIIg klasės komanda, o III-ąją – IIIb.

Renginį vedė IIc g klasės mokinys Povilas Labukas. Pertraukėlių metu buvo rodomos naujienos apie informacines technologijas, mokinių sukurti kompiuteriniai darbai. Renginio metu dainavo trečiokai Donatas Griškėnas ir Mindaugas Leonavičius. Po renginio dalyviai neskubėjo skirstytis, nes visi buvo vaišinami tortu.

Renginį organizavo informacinių technologijų mokytojai Loreta Mazėtytė ir Tomas Balynas, kurie dėkoja visiems renginio dalyviams.

Parašykite komentarą