Popietėje-konkurse „Puškinskijie čtienija“ sekmė šypsojosi gimnazistams

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija jau ne vienerius metus vykdo tradiciniais tapusius rusų kalbos renginius. 2011-05-21 dieną vyko literatūrinė popietė-konkursas „Puškinskijie čtienija“. Popietėje dalyvavo mūsų gimnazijos, Jotvingių gimnazijos , Šaltinių pagrindinės mokyklos moksleiviai, kurie deklamavo rusų poeto-klasiko A. S. Puškino eiles, atliko rusų kompozitorių dainas, iliustravo rusų liaudies pasakas. Mokinius paruošė rusų kalbos mokytojos Tamara Baranauskienė, Valė Benekeraitienė, Rima Gecevičienė ir muzikos mokytojos Irena Muzikevičienė, Jureta Šametienė.

Dainos konkurse nugalėjo 8-9 klasių mergaičių ansamblis

Antroji vieta atiteko 8a klasės mokiniui Antanui Dambrauskui

Skaitovų konkurse antroji vieta atiteko Laurai Jarmalavičiūtei III bg

Piešinių konkurse pirmoji vieta atiteko Evelinai Bartusevičiūtei 1a

Dainos konkurse

1 vieta- 8-9 klasių mergaičių ansamblis (muzikos mokytoja Irena Muzikevičienė)

2 vieta atiteko 8a klasės mokiniui Antanui Dambrauskui (mokytoja Rima Gecevičienė)

3 vieta Skaitovų konkurse antroji vieta atiteko Laurai Jarmalavičiūtei III bg

Parašykite komentarą