Virtuali fotografijos paroda „Pagauk akimirką!“ 2011

III-jų klasių gimnazistai pristato virtualią fotografijų parodą ,,Pagauk akimirką“. Tai pirmieji kūrybiniai bandymai, kuriuose užfiksuoti kasdienybės vaizdai, emocijos, lyriški peizažai, šviesos ir šešėlių žaismas, makropasaulis. Ieškota įdomaus rakurso, ritmo, faktūros.

107 nuotraukų autoriai: Linas Alesius, Remigija Dekaminavičiūtė, Simona Dapkūnaitė , Austėja Gečaitė, Eglė Graževičiūtė, Jovita Gudynaitė, Viktorija Jasiulevičiūtė, Rugilė Jatkauskaitė, Rasuolė Jakučionytė, Viltė Kunevičiūtė, Povilas Kucavičius, Rasa Mikalonytė, Simona Marozaitė, Edgaras Markovas, Germantas Rutkauskas, Modestas Sarneckas,Evaldas Skerniškis, Aurelija Šmitaitė, Paulius Vaitkevičius, Gintarė Valiūnaitė, Indrė Vaitkevičiūtė, Eglė Vereniūtė, Kristina Vilčinskaitė, Breta Zamblauskaitė.

Dailės mokytoja metodininkė Dalia Adukevičienė


Parašykite komentarą