Prazvimbė „Protmūšio“ konkursas

Vakar,  sausio 26 d., mūsų gimnazijos eruditų lopšyje – mokyklos bibliotekoje, prazvimbė „protmūšio“ konkursas. Sulėkė daug eruditų iš I – II gimnazijos klasių. Visą valandą virė atkakli kova, niekas nenorėjo lengvai užleisti pozicijų. Susirinkę „protguziai“ galėjo pasitikrinti žinias istorijos, geopolitikos, literatūros,  biologijos, muzikologijos ir teologijos srityse. Jau konkurso pradžioje išryškėjo du aiškūs lyderiai, tai Martynas Stragis ir Lukas Šteinys. Šie du vyručiai net konkurso rengėjams bėdų pridarė. Neužteko jiems tų trijų dešimčių klausimų, teko papildomą etapą skelbti. Po ilgos ir įnirtingos kovos vis dėlto plačiau fortūna šįsyk  šyptelėjo Martynui.

Konkurso vyr. organizatorius ir koordinatorius

mokinių tarybos narys Povilas Labukas

Parašykite komentarą