Informacija keliaujantiems ir sugrįžusiems!

Visų keliautojų, per pastarąsias dvi savaites buvusių:

Kinijoje, Šiaurės Italijoje – Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionuose, taip pat Honkonge, Irane, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir Singapūre prašoma registruotis užpildant Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) interneto svetainėje pateikiamą anketą http://nvsc.lrv.lt/covid-19 bei dvi savaites vengti artimų socialinių kontaktų. Norint pateikti informaciją apie save, galima kreiptis ir  tel. 8 5 2124098 arba el. p. info@nvsc.lt.

Neseniai iš rizikingų teritorijų sugrįžusiesiems 14 dienų nuo paskutinės buvimo rizikingose šalyse dienos rekomenduojama likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Tuo metu, pajutus į gripą panašius simptomus, tokie žmonės nedelsiant turėtų skambinti bendruoju pagalbos tarnybų telefonu 112, neiti į poliklinikas, ar ligonines!

KUR RASTI PATIKIMĄ INFORMACIJĄ APIE KORONAVIRUSĄ?

Kilus klausimų dėl naujojo koronaviruso galima skambinti visą parą: +370 618 79984, +370 616 94562

Parengta, remiantis NVSC  ir SAM informacija

Koronavirusas. Kaip apsisaugoti?