Skaitmeninių pažymėjimų (brandos atestatų) išdavimas

Apie skaitmeninių pažymėjimų išdavimą

Nuo 2023-05-01 bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo pažymėjimai, atestatai ir dublikatai bus išduodami tik elektroniniu formatu.

SVARBU: Kiekvieno el. pažymėjimo paskutinėje lentelėje nurodytas Skaitmeninis pažymėjimo kodas ir QR kodas.

MOKINIAMS kaip pasiimti savo skaitmeninį pažymėjimą (brandos atestatą): 

Pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai gali patys prisijungti ir peržiūrėti, atsisiųsti savo el. pažymėjimą per www.dakpr.smm.lt -> Skaitmeninių dokumentų paieška (meniu punktas) -> Elektroniniai valdžios vartai (melsvas mygtukas). Nuoroda čia.

Antras būdas peržiūrėti/atsisiųsti savo el. pažymėjimą, nesijungiant per Elektroninius valdžios vartus, yra www.dakpr.smm.lt -> Skaitmeninių dokumentų paieška (meniu punktas) -> Jei norite atsisiųsti/peržiūrėti dokumentą, suveskite kodą (langelio pavadinimas) -> Atsisiųsti (spaudžiate mygtuką). Skaitmeninį pažymėjimo kodą jums privalo pasakyti mokykla, jei jūs to prašote. Nuoroda čia.