Priėmimo į I klasę gabiems mokiniams sąlygos

Dėmesio būsimiems pirmokams!

2020–2021 mokslo metams formuojama klasė gabiems mokiniams. Jeigu gerai mokaisi, turi įvairių talentų ir gebėjimų, nori juos tobulinti ir ugdytis kartu su kitais bendraamžiais, rinkis klasę gabiems mokiniams.

Priėmimo į klasę gabiems mokiniams sąlygos

  1. Tėvų prašymo mokytis Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos I klasėje gabiems mokiniams pateikimas.
  2. 7–8 klasių ugdomųjų dalykų metinių įvertinimų pažymos iš buvusios mokyklos pristatymas iki kovo 31 dienos (metinių įvertinimų vidurkis nuo 7-tos klasės ne žemesnis nei 8,5)
  3. Pretendento bendrųjų intelektinių gebėjimų, kūrybiškumo ir mokymosi motyvacijos vertinimas Alytaus miesto pedagoginėje psichologinėje tarnyboje. Įvertinimo laikas derinamas asmeniškai su pretendentu, pristačius į gimnaziją dokumentus.

Kandidato mokytis klasėje gabiems mokiniams ir jo tėvų motyvacinis pokalbis su gimnazijos vadovais balandžio–gegužės mėn. pagal atskirą pranešimą.