Sveikiname matematikus

2012 metų lapkričio 24 dieną Alytaus „Jotvingių “ gimnazijoje vyko Alytaus apskrities XVI jaunųjų matematikų komandinė olimpiada mokytojo K.Klimavičiaus taurei laimėti. Joje varžėsi trylika stipriausių matematikų komandų iš Alytaus, Varėnos, Druskininkų, Lazdijų. Kiekviena komanda sprendė dešimt uždavinių, kuriuos paruošė Vilniaus Universiteto profesoriai A. Apynis ir E. Stankus, bei LEU docentas E. Mazėtis. Geriausiai išspręsti uždavinius sekėsi mūsų gimnazijos komandai. Jie surinko 40 taškų ir užėmė I vietą.

Komandą sudarė:

  • Alma Marcinkevičiūtė IV f
  • Rugilė Bražinskaitė IV f
  • Ignas Žilinskas IV c
  • Deividas Krukauskas IV g
  • Lukas Šteinys III a

Kartu su olimpiada vyko mokinių kūrybinių darbų konkursas. Kūrybinių darbų konkurse antrą vietą laimėjo III a klasės mokiniai Martynas Stragis ir Algirdas Strazdas. Sveikiname mokinius ir linkime sėkmės.

Matematikos mokytojos