Šimtukai

2021 m.

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos šimto balų įvertinimus gavę mokiniai ir jų mokytojai

Eil. Nr.Mokinio vardas, pavardė, klasėValstybinis brandos egzaminas, įvertintas 100Mokytojo vardas, pavardė, dėstomas dalykas, kvalifikacinė kategorija
1Eglė Arbutavičiūtė, IV aAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
2Ugnė Dulskaitė, IV aLietuvių kalba ir literatūraAldona Butrimanskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
3Gabija Krikščiūnaitė, IV aInformacinės technologijosLoreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
Anglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
4Augustas Kristutis, IV aAnglų kalbaEdita Bolienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
5Ieva Korevaitė, IV aAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Edita Bolienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
6Urtė Leskauskaitė, IV aAnglų kalbaAgnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
7Evaldas Lugauskas, IV aBiologijaEdita Gumauskienė, biologijos vyresnioji mokytoja
MatematikaElvyra Jakučionytė, matematikos mokytoja metodininkė
ChemijaJanė Liutkienė, chemijos mokytoja ekspertė
Anglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
8Kornelija Lukšaitė IV aInformacinės technologijosLoreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
MatematikaElvyra Jakučionytė, matematikos mokytoja metodininkė
9Meda Marcinauskaitė, IV aAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
10Ieva Nedzinskaitė, IV aLietuvių kalba ir literatūraAldona Butrimanskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Anglų kalba (valstybinis brandos egzaminas ir tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
11Kotryna Savukynaitė, IV aAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Edita Bolienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
12Raimonda Raulonytė, IV aAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
13Benas Skripkiūnas, IV aMatematikaElvyra Jakučionytė, matematikos mokytoja metodininkė
Informacinės technologijosLoreta Mazėtytė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė
ChemijaJanė Liutkienė, chemijos mokytoja ekspertė
14Radvilė Šimaitė, IV aAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
15Mintautė Berulytė, IV bPrancūzų kalbaLoreta Kašėtienė, prancūzų kalbos mokytoja metodininkė
Anglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
16Greta Karalevičiūtė, IV bAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
17Jonė Karkauskaitė, IV bAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
18Deimilė Kuzmauskaitė, IV bAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
19Ramona Simkeviciute, IV bAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
20Goda Rukšėnaitė, IV bAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
21Gustas Daugirda, IV cAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
22Aurius Joneliūnas, IV cAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
23Karina Treskovaitė, IV cAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
24Tomas Augustinas, IV dAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė
25Gytis Kavaliauskas, IV dAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Virginija Gaižauskienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
26Nerida Mackevičiūtė, IV dAnglų kalba (tarptautinis egzaminas)Virginija Gaižauskienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė
27Deimantė Žilionytė, IV dAnglų kalbaJovita Žilinskienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė

Archyvas

2020 m., 2019 m., 2018 m., 2017 m., 2016 m., 2015 m.2014 m.2013 m.