Konkursų ir olimpiadų prizininkai

Konkursų ir olimpiadų prizininkų archyvas pagal metus: 

2020–2021 m. m., 2019–2020 m. m., 2018–2019 m. m., 2017–2018 m. m., 2016–2017 m. m.2015–2016 m. m.2014–2015 m. m.2013–2014 m. m., 2012–2013 m. m., 2011–2012 m. m., 2010–2011 m. m., 2009–2010 m. m.2008–2009 m. m., 2007–2008 m. m., 2006–2007 m. m.2005–2006 m. m., 2004–2005 m. m.2003–2004 m. m.2002–2003 m. m., 2001–2002 m. m.

2021–2022 m. m.

Tarptautinių konkursų prizininkai

Jorinda Matulevičiūtė, III a klasės mokinė, tarptautinio Dantės Aligjerio deklamavimo konkurso, organizuoto VDU, I vietos laimėtoja (mokytoja Janė Zelenienė). 

Milena Tambalo, IV e klasės mokinė, tarptautinio Dantės Aligjerio deklamavimo konkurso, organizuoto VDU, II vietos laimėtoja (mokytoja Janė Zelenienė). 

Respublikinių olimpiadų ir konkursų laimėtojai, prizininkai

Gerda Brazaitė, I a klasės mokinė, Kristupas Šilalė, I a klasės mokinys, Evelina Gecevičiūtė, II a klasės mokinė, Viltė Maselskaitė, II a klasės mokinė, 6-ojo dr. Bronislovo Lubio vardo respublikinio chemijos konkurso 9–10 (I–II gimnazijos) klasių mokiniams I vietos laimėtojai (mokytoja Janė Liutkienė).

Evelina Gecevičiūtė, II a klasės mokinėgeriausiai atlikusi 10 (II) klasės praktinę ir teorinę užduotį dr. Bronislovo Lubio respublikiniame chemijos konkurse 9–10 (I–II) klasių mokiniams (mokytoja Janė Liutkienė).

Viltė Maselskaitė, II a klasės mokinėgeriausiai atlikusi 10 (II) klasės praktinę užduotį dr. Bronislovo Lubio respublikiniame chemijos konkurse 9–10 (I–II) klasių mokiniams (mokytoja Janė Liutkienė).

Taja Tamkevičiūtė, II a klasės mokinė, LR Konstitucijos egzamino 2021 m. 9–10 (I–II gimnazijos) klasių grupėje I vietos laimėtoja (mokytoja Giedrė Škarnulienė). 

Inga Bartulevičiūtė ir Austėja Vaikšnoraitė, III a klasės mokinės, Marta Judickaitė, III f klasės mokinė, Evelina Gecevičiūtė, II a klasės mokinė, Gustas Nikulinas, II b klasės mokinys, Andrius Savčiukas, IV a klasės mokinys, X Lietuvos moksleivių dainuojamosios poezijos festivalio-konkurso „Mano senas drauge…“, skirto poetei Elenai Mezginaitei atminti, Panevėžio miesto mero pagrindinio apdovanojimo už ,,Dainuojamosios poezijos teatro kabareto stiliaus tradicijų naujinimą“ laimėtojai (mokytoja Jureta Šametienė). 

Karina Muliuolytė, IV a klasės mokinė, ir Evelina Abramavičiūtė,  IV f klasės mokinė, viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ II etapo II vietos laimėtojos (mokytoja Lina Arlauskienė). 

Enrika Jauneikaitė, Alvija Budzejkaitė, Miglė Skerniškytė, Emilija Vildaitė , Ričardas Žėkas, III f klasės mokiniai, respublikinio kraštotyrinio mokinių konkurso „Tautos dvasios beieškant“ I vietos laimėtojai (mokytoja Janė Zelenienė).  

Emilija Vildaitė, III f klasės mokinė, respublikinio rašinių konkurso ,,Šalies istorija – mano istorija“ III vietos laimėtoja (mokytoja Janė Zelenienė). 

Jonas Žilinskas, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados III etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Jovita Žilinskienė).

Inga Bartulevičiūtė, III a klasės mokinė, Enrika Jauneikaitė, III f klasės mokinė, Jorinda Matulevičiūtė, III a klasės mokinė, Austėja Vaikšnoraitė, III a klasės mokinė, respublikinio etnografinės kraštotyros konkurso II vietos laimėtojos (mokytoja Janė Zelenienė).

Evelina Čaplikaitė, IV a klasės mokinė, Lietuvos mokinių Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados II vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė). 

Ugnė Gudaitytė, IV e klasės mokinė, Lietuvos mokinių Lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados III vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė). 

Kristupas Cilcius, IV a klasės mokinys, dr. J. P. Kazicko programavimo forumo protmūšio specialiojo prizo laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Airidas Mikelaitis, III d mokinys, nacionaliniame mokinių piešinių konkurse „Ateities miestai“ už puikų piešinį apdovanotas pagyrimo raštu (mokytoja Dalia Adukevičienė).

Barbora Ivoninaitė, IV a klasės mokinė, Vakarė Saulėnaitė, IV a klasės mokinė, Svaja Romanovaitė, IV a klasės mokinė, Lietuvos mokinių debatų čempionato II vietos laimėtojos  mokyklų, nepriklausančių debatų klubams (non-established), kategorijoje (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Vakarė Saulėnaitė, IV a klasės mokinė, nacionalinio konkurso ,,Lietuvos istorijos žinovas“ II vietos laimėtoja (mokytoja Asta Šulcienė).

Vytenis Grigūnas, III e  klasės mokinys, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kūrybos virusas 2022“ I vietos laimėtojas (mokytoja Snieguolė Valentukonienė).

Vakarė Saulėnaitė, IV a klasės mokinė, nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ III vietos laimėtoja (mokytoja Asta Šulcienė).

Airidas Mikelaitis, III d klasės mokinys, Lietuvos mokyklų moksleivių knygos ženklo konkurso „Ex libris. Vincui Krėvei – 140. Kaip žydėjimas liepų…“ laureatas (mokytoja Dalia Adukevičienė). 

Regioninių olimpiadų ir konkursų laimėtojai, prizininkai

Justė Jančiauskaitė, I f klasės mokinė, 4-osios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Janė Zelenienė).

Mykolas Sieniukevičius, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Lina Arlauskienė).  

Taja Tamkevičiūtė, II a klasės mokinė, Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Lina Arlauskienė).

Kristupas Cilcius, IV a klasės mokinys, dr. J. P. Kazicko Dzūkijos krašto moksleivių programavimo konkurso III vietos ir piniginio prizo laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Alytaus miesto olimpiadų ir konkursų laimėtojai, prizininkai

Airidas Mikelaitis, III d klasės mokinys, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Augustė Buklerytė, III b klasės mokinė, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas). 

Nedas Žukevičius, II e klasės mokinys, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso II vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas). 

Benas Kamandulis, II b klasės mokinys, Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkurso III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Kristupas Cilcius, IV a klasės mokinys, 33-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Airidas Vengrauskas, IV d klasės mokinys, 33-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Simonas Surdokas, IV b klasės mokinys, 33-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Jonas Žilinskas, III a klasės mokinys, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Jovita Žilinskienė).

Emilija Vildaitė, III f klasės mokinė, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Agnė Ingelevičienė).

Deimena Povilaitytė, III b klasės mokinė, 54-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso II etapo nugalėtoja (prozos sekcija) (mokytoja Eglė Barysienė).

Ugnė Gudaitytė, IV e klasės mokinė, 54-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso II etapo nugalėtoja (poezijos sekcija) (mokytoja Santa Marcinkevičiūtė).

Kristupas Šilalė, I a klasės mokinys, 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Salivjus Rasimavičius, I e klasės mokinys, 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Viltė Maselskaitė, II a klasės mokinė, 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Evelina Gecevičiūtė, II a klasės mokinė, 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Jonas Žilinskas, III a klasės mokinys, 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Emilija Vaikšnoraitė, III a klasės mokinė, 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Dominykas Kazočiūnas, IV a klasės mokinys, 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Janė Liutkienė).

Evelina Čaplikaitė, IV a klasės mokinė, 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Eglė Maslauskaitė, IV a klasės mokinė, 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Janė Liutkienė).

Taja Tamkevičiūtė, II a klasės mokinė, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 (I–IV gimnazijos) klasių mokiniams II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Santa Marcinkevičiūtė).  

Raminta Dimšaitė, IV d klasės mokinė, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 (I–IV gimnazijos) klasių mokiniams II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Eglė Barysienė).

Ugnė Burbulevičiūtė, II f klasės mokinė, 54-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Edita Gumauskienė). 

Jonas Žilinskas, III a klasės mokinys, 54-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Juratė Vailionienė). 

Aušrinė Mikelionytė, IV a klasės mokinė, 54-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė). 

Evelina Čaplikaitė, IV a klasės mokinė, 54-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Juratė Vailionienė).

Kristupas Šilalė, I a klasės mokinys, respublikinio anglų kalbos konkurso II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Agnė Ingelevičienė). 

Kristupas Šilalė, I a klasės mokinys, 69-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytojas Antanas Kalinauskas).

Rokas Čižikas, II a klasės mokinys, 69-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytoja Lina Gailienė).

Vakaris Jonika, III b klasės mokinys, 69-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytojas Antanas Kalinauskas).

Danielius Valaitis, III a klasės mokinys, 69-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (mokytojas Antanas Kalinauskas).

Simonas Surdokas, IV b klasės mokinys, 69-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (mokytoja Lina Gailienė).

Kristupas Cilcius, IV a klasės mokinys, 69-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (mokytoja Lina Gailienė).

Brigita Gudžiauskaitė, I f klasės mokinė, 29-osios Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados (10–11 kl.) II etapo I vietos laimėtoja (mokytoja Rima Gecevičienė).

Akvilė Svinkūnaitė, IV a klasės mokinė, 31-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Asta Šulcienė).

Karina Muliuolytė, IV a klasės mokinė, 31-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (mokytoja Asta Šulcienė).

Bernardas Petraška, I a klasės mokinys, 70-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo  I vietos laimėtojas (mokytoja Nijolė Bazevičienė).

Kristupas Šilalė, I a klasės mokinys, 70-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo  II vietos laimėtojas (mokytoja Nijolė Bazevičienė).

Arnis Juknevičius, I d klasės mokinys, 70-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo  III vietos laimėtojas (mokytoja Ieva Norkienė).

Taja Tamkevičiūtė, II a klasės mokinė, 70-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo  II vietos laimėtoja (mokytoja Laimutė Gečaitė).

Lėja Kašelionytė, III a klasės mokinė, 70-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo  III vietos laimėtoja (mokytoja Ina Nakvosienė).

Aušrinė Mikelionytė, IV a klasės mokinė, 70-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Asta Grimalauskienė).

Austėja Cikanavičiūtė, Karina Muliuolytė, Kotryna Paulauskaitė, Akvilė Svinkūnaitė, Vakarė Saulėnaitė, IV a klasės mokinės, teisinių žinių konkurso „Temidė“ Alytaus mieste ir rajone III  vietos laimėtojos (mokytoja Asta Šulcienė).

Naglis Eimutis, I e klasės mokinys, Alytaus miesto mokyklų raštingiausio devintoko konkurso nugalėtojas (mokytojas Antanas Jurčys). 

Kristupas Šilalė, I a klasės mokinys, Alytaus miesto mokyklų raštingiausio devintoko konkurso nugalėtojas (mokytoja Eglė Barysienė). 

Evelina Gecevičiūtė, II a klasės mokinė, Alytaus miesto mokyklų raštingiausio dešimtoko konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja metodininkė Santa Marcinkevičiūtė). 

Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ prizininkai: 

  • Kamilė Vaidogaitė, II a klasės mokinė, I vieta Alytaus m. savivaldybėje (4 vieta respublikoje) (mokytojas Tomas Balynas).  
  • Bernardas Petraška, I a klasės mokinys, I vieta Alytaus m. savivaldybėje (13 vieta respublikoje) (mokytojas Tomas Balynas).  
  • Titas Valūnas, IV c klasės mokinys, I vieta Alytaus m. savivaldybėje (14 vieta respublikoje) (mokytoja Loreta Mazėtytė). 
  • Kamilė Dvilinskaitė, I a klasės mokinė, II vieta Alytaus m. savivaldybėje (mokytoja Loreta Mazėtytė). 
  • Ineta Kundrotaitė, II a klasės mokinė, II vieta Alytaus m. savivaldybėje (20 vieta respublikoje) (mokytojas Tomas Balynas).  
  • Jonas Žilinskas, III a klasės mokinys, II vieta Alytaus m. savivaldybėje (mokytojas Tomas Balynas).  
  • Simonas Surdokas, IV b klasės mokinys, II vieta Alytaus m. savivaldybėje (mokytoja Loreta Mazėtytė). 
  • Kristupas Šilalė, I a klasės mokinys, III vieta Alytaus m. savivaldybėje (mokytojas Tomas Balynas).  
  • Aurėja Jasionytė, II f klasės mokinė, III vieta Alytaus m. savivaldybėje (47 vieta respublikoje) (mokytojas Tomas Balynas).  
  • Airidas Vengrauskas, IV d klasės mokinys, III vieta Alytaus m. savivaldybėje (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Inga Bartulevičiūtė, III a klasės mokinė, X Lietuvos mokinių muzikos olimpiados antrojo etapo II kategorijoje nugalėtoja (mokytoja Jureta Šametienė). 

Simonas Surdokas, IV b klasės mokinys,  Airidas Vengrauskas, IV d klasės mokinys, Vakaris Jonika, III b klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės gimnazijų mokinių komandinių programuotojų varžybų I vietos laimėtojai (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Aušrinė Mikelionytė, IV a klasės mokinė,  Kristupas Cilcius, IV a klasės mokinys, Lukas Malinauskas, IV b klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės gimnazijų mokinių komandinių programuotojų varžybų III vietos laimėtojai (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Arnis Juknevičius, I d klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso I-II klasių tarpe I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Bernardas Petraška, I a klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso I-II klasių tarpe III vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas).

Aušrinė Mikelionytė, IV a klasės mokinė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso III-IV klasių tarpe I vietos laimėtoja (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Kristupas Cilcius, IV a klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkurso III-IV klasių tarpe III vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė).

Vytenis Grigūnas, III e klasės mokinys, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapo I vietos laimėtojas (III-IV kl.) mitybos grupėje (mokytoja Snieguolė Valentukonienė). 

Luka Mizaraitė, I a klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapo I vietos laimėtoja (I-II kl.) mitybos grupėje (mokytoja Snieguolė Valentukonienė). 

Emilija Vildaitė, III f klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapo I vietos laimėtoja (III-IV kl.) tekstilės grupėje (mokytoja Snieguolė Valentukonienė). 

Mingailė Miežlaiškytė, II f klasės mokinė, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapo III vietos laimėtoja (I-II kl.) tekstilės grupėje (mokytoja Danutė Račkauskienė). 

Matas Platūkis, III f klasės mokinys, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapo II vietos laimėtojas (11-12 kl.) konstrukcinių medžiagų grupėje (mokytojas Mindaugas Ribinskas). 

Eimantas Dulskis, II e klasės mokinys, Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapo III vietos laimėtojas (9-10 kl.) konstrukcinių medžiagų grupėje (mokytojas Mindaugas Ribinskas). 

Kristupas Šilalė, I a klasės mokinys, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 9 klasių jaunųjų istorikų konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Asta Šulcienė).  

Vakarė Miliūtė, I dklasės mokinė,Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 9 klasių jaunųjų istorikų konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja Ramutė  Volkuvienė). 

Taja Tamkevičiūtė, II a klasės mokinė,Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 10 klasių jaunųjų istorikų konkurso I vietos laimėtoja (mokytoja  Giedrė Škarnulienė). 

Simonas Surdokas, IV b klasės mokinys, Alytaus miesto kompiuterinių kūrybinių darbų (3D modeliavimo grupėje) konkurso I vietos laimėtojas (mokytoja Loreta Mazėtytė). 

Mantvydas Kazakevičius, I b klasės mokinys, Alytaus miesto kompiuterinių kūrybinių darbų (IKT taikymo grupėje) konkurso II vietos laimėtojas (mokytojas Tomas Balynas). 

Austėja Cikanavičiūtė, IV a klasės mokinė, Alytaus miesto kompiuterinių kūrybinių darbų (Interneto svetainių grupėje) konkurso II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas). 

Augustė Buklerytė, III b klasės mokinė, Alytaus miesto kompiuterinių kūrybinių darbų (Kompiuterinės grafikos grupėje) konkurso I vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas). 

Deimena Povilaitytė, III b klasės mokinė, Alytaus miesto kompiuterinių kūrybinių darbų (Kompiuterinės grafikos grupėje) konkurso II vietos laimėtoja (mokytojas Tomas Balynas). 

Taja Tamkevičiūtė, Rūta Baležentytė, Emilija Černiauskaitė, Nedas Žukevičius, II a, b, e  klasių mokiniai, protmūšio „Pažink Europos Sąjungą“ Alytaus mieste I vietos laimėtojai (mokytojos Asta Šulcienė ir Giedrė Škarnulienė).

Deira Ardzevičiūtė, Deimantė Barcevičiūtė, Deimantė Goceikytė, Dovydas Gžimaila, I a  klasės mokiniai, protmūšio „Pažink Europos Sąjungą“ Alytaus mieste III vietos laimėtojai (mokytoja Asta Šulcienė). 

Ugnė Burbulevičiūtė, II f klasės mokinė, Alytaus miesto gamtos mokslų daktaro Vytauto Nedzinsko STEAM konkurso gimnazijų 2-ų klasių grupės I vietos laimėtoja (mokytoja Edita Gumauskienė). 

Mila Kasparavičiūtė, II d klasės mokinė, Alytaus miesto gamtos mokslų daktaro Vytauto Nedzinsko STEAM konkurso gimnazijų 2-ų klasių grupės II vietos laimėtoja (mokytoja Edita Gumauskienė).