Sporto pasiekimai

Sporto pasiekimų archyvas: 

2022–2023 m. m., 2021–2022 m. m., 2019–2020 m. m., 2018–2019 m. m., 2017–2018 m. m., 2016–2017 m. m., 2015–2016 m. m.2014–2015 m. m., 2012–2013 m. m., 2011–2012 m. m., 2010–2011 m.m.,2009–2010 m. m.2008–2009 m. m., 2007–2008 m. m., 2006–2007 m. m.2005–2006 m. m., 2004–2005 m. m., 2003–2004 m. m.2002–2003 m. m., 2001–2002 m. m.

2014 Informacija apie ugdytinių dalyvavimą miesto ir šalies renginiuose

2023-2024 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ IR KITŲ VARŽYBŲ NUGALĖTOJAI BEI PRIZININKAI

2023-2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių varžybų

Štangos spaudimo gulint varžybų II vietos laimėtojai:

Deivydas Kočiubaitis, IV e klasės mokinys, Gabrielius Pocinas, II c klasės mokinys, Gytis Račkauskas, IV d klasės mokinys, Martynas Baranauskas, IV d klasės mokinys, Gustas Sniževičius, II c klasės mokinys, Ugnius Vaitkevičius, IV b klasės mokinys, Aironas Makaveckas, II d klasės mokinys, Mangirdas Rulis, IV a klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

2023-2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių varžybų

Štangos spaudimo gulint varžybų I vietos laimėtojai:

Deivydas Kočiubaitis, IV e klasės mokinys, Gabrielius Pocinas, II c klasės mokinys, Gytis Račkauskas, IV d klasės mokinys, Martynas Baranauskas, IV d klasės mokinys, Gustas Sniževičius, II c klasės mokinys, Ugnius Vaitkevičius, IV b klasės mokinys, Aironas Makaveckas, II d klasės mokinys, Mangirdas Rulis, IV a klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

Tinklinio varžybų II vietos laimėtojos:

Evelina Kiguolytė, II a klasės mokinė, Aistė Bračiulytė, II b klasės mokinė, Ieva Remeškevičiūtė, II a klasės mokinė, Auksė Genevičiūtė, I a klasės mokinė, Ema Matusevičiūtė, II d klasės mokinė, Saulė Ridziauskaitė, I a klasės mokinė, Ainė Lisauskaitė, I e klasės mokinė, Juneta Povilaitytė, III b klasės mokinė. (mokytojas Svajūnas Žvinakis).

2023-2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių zoninių varžybų

Tinklinio varžybų II vietos laimėtojos:

Evelina Kiguolytė, II a klasės mokinė, Aistė Bračiulytė, II b klasės mokinė, Ieva Remeškevičiūtė, II a klasės mokinė, Auksė Genevičiūtė, I a klasės mokinė, Ema Matusevičiūtė, II d klasės mokinė, Saulė Ridziauskaitė, I a klasės mokinė, Ainė Lisauskaitė, I e klasės mokinė, Emilija Miglinaitė, II a klasės mokinė, Liepa Vainaitė, III b klasės mokinė, Juneta Povilaitytė, III b klasės mokinė. (mokytojas Svajūnas Žvinakis).

2023-2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų

Krepšinio varžybų II vietos laimėtojai:

Tomas Juozapas Cibulskas I b klasės mokinys, Armandas Urbanavičius, I f klasės mokinys, Domas Venskus, I c klasės mokinys, Ernestas Garliauskas, I c klasės mokinys   (mokytojas Svajūnas Žvinakis).

Svarsčio kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai:

Evelina Gecevičiūtė, IV a klasės mokinė, Vytenė Ažukaitė, III b klasės mokinė, Deivydas Kočiubaitis, IV e klasės mokinys, Martynas Baranauskas, IV d klasės mokinys, Benas Kamandulis, III b klasės mokinys, Gabrielius Pocinas, II c klasės mokinys, Gustas Sniževičius, II c klasės mokinys, Audrius Ditauskas, IV a klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).

Krepšinio varžybų III vietos laimėtojos:

Erika Griškevičiūtė, I b klasės mokinė, Goda Dvareckaitė, I e klasės mokinė, Skaistė Markevičiūtė, I e klasės mokinė, Miglė Radzivonaitė, I e klasės mokinė (mokytojas Svajūnas Žvinakis).

Tinklinio varžybų I vietos laimėtojos:

Evelina Kiguolytė, II a klasės mokinė, Aistė Bračiulytė, II b klasės mokinė, Ieva Remeškevičiūtė, II a klasės mokinė, Auksė Genevičiūtė, I a klasės mokinė, Ema Matusevičiūtė, II d klasės mokinė, Saulė Ridziauskaitė, I a klasės mokinė, Ainė Lisauskaitė, I e klasės mokinė, Emilija Baliukonytė, I b klasės mokinė, Liepa Vainaitė, III b klasės mokinė, Juneta Povilaitytė, III b klasės mokinė (mokytojas Svajūnas Žvinakis).

Tinklinio varžybų II vietos laimėtojai:

Pijus Grebliauskas, Il f klasės mokinys, Nojus Mikna, ll d klasės mokinys, Mažvydas Matulevičius, II d klasės mokinys, Titas Nedzinskas, I f klasės mokinys, Orestas Bieliauskas, II d klasės mokinys, Emilis Radžiukynas, II a klasės mokinys, Pijus Galinis, II b klasės mokinys (mokytoja Sigita Ulonienė).

Štangos spaudimo gulint varžybų I vietos laimėtojai:

Deivydas Kočiubaitis, IV e klasės mokinys, Gabrielius Pocinas, II c klasės mokinys, Gytis Račkauskas, IV d klasės mokinys, Martynas Baranauskas, IV d klasės mokinys, Gustas Sniževičius, II c klasės mokinys, Ugnius Vaitkevičius, IV b klasės mokinys, Aironas Makaveckas, II d klasės mokinys, Mangirdas Rulis, IV a klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis).