Sveikiname

Sausio 19 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentūros Baltojoje salėje vyko sėkmingai 2012 metais tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose dalyvavusių mokinių, juos ruošusių mokytojų ir komandos vadovų pagerbimo šventė. Į priėmimą buvo pakviesti ir mūsų gimnazijos bendruomenės nariai: vienuoliktokas Lukas Šteinys, laimėjęs komandinį sidabro medalį EUSO olimpiadoje (komandoje atstovavo chemiją) ir jo chemijos mokytoja Janė Liutkienė. Visus susirinkusius pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministras. Mokiniai, mokytojai ir komandų vadovai apdovanoti Lietuvos Respublikos Prezidentės padėka ir Lietuvos Respublikos Švietimo ministerijos atminimo dovanomis dar valandą prezidentūroje bendravo ir diskutavo su Prezidentūros, Švietimo ministerijos, aukštųjų mokyklų atstovais, konkursų ir olimpiadų organizatoriais.