Sveikiname Evilę

Dešimtus metus mūsų respublikoje organizuojamas moksleivių piešinių ir video darbų konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, kurio tikslas – ugdyti moksleivių kompiuterinę ir filologinę kultūrą, skatinti jų kūrybinius gebėjimus. Respublikinį konkursą „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2012“ organizavo Švietimo ir mokslo ministerija atstovaujama Švietimo informacinių technologijų centro (ITC), VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC) ir Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas.  Šiame konkurse dalyvavo apie 200 respublikos mokyklų. Mokiniai iš įvairių ugdymo įstaigų atsiuntė net 379 darbus.

Sėkmingai konkurse pasirodė  Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos IV f g klasės mokinė Evilė Juodžiukynaitė, IX-XII klasių grupėje kompiuterinių piešinių kategorijoje laimėjusi II-ąją vietą. Ji buvo apdovanota Švietimo ir mokslo ministerijos diplomu,  visų organizatorių diplomu bei prizais.

Praėjusiais mokslo metais Evilė laimėjo trijuose respublikiniuose konkursuose: „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2011“ laimėta I-oji vieta, Lietuvos moksleivių kūrybinių darbų konkurse ,,DIZMEIKER`IS“ laimėta II-oji vieta. 2012 m. birželio mėnesį Evilė laimėjo I-ąją vietą KTU organizuotame konkurse „Aprenk informiką“, į kurį buvo atsiųsta net 813 moksleivių darbų.

Sveikiname Evilę ir linkime kūrybinių idėjų ateityje.

Loreta Mazėtytė, IT mokytoja