IV h tapo nugalėtojais

Š. m. vasario 12 d. Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos sporto salėje vyko Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų II etapo (Alytaus miesto) vaikinų krepšinio varžybos. Nugalėtojais tapo mūsų gimnazijos IV h klasės vaikinų komanda.

Praėjusiais metais puikiai šiame turnyre pasirodė tuometinė mūsų gimnazijos IV d klasė, tapusi nugalėtoja ir laimėjusi kelionę į Paryžių. Šių metų turnyre tą patį tikslą turi IV h klasė. Pusfinalyje jie nesunkiai nugalėjo Šv. Benedikto komandą, o finale rezultatu 62:46 įveikė Jotvingių gimnazijos komandą.

Trečiajame varžybų etape mūsiškiai rungsis su Lazdijų, Druskininkų, Varėnos ir Alytaus rajono gimnazijų komandomis. Palinkėkime sėkmės IV h klasės vaikinams.

Finaliniai susitikimai vyks Druskininkuose kovo 7-8 dienomis.

Kūno kultūros mokytojas Jonas Baltrušaitis