Aplink pasaulį per 100 dienų

Vasario 22 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre buvo švenčiamas mūsų gimnazijos abiturientų šimtadienis. Renginio, kurį organizavo trečiokai, tema – „Aplink pasaulį per 100 dienų“.

Kelionę pradėjo IV k klasė, supažindinusi su Rusijos kultūra. Antroji stotelė – Indija, kurioje sutikome IV d klasę. Laivu persikėlėme į Japoniją, kur IV f klasė demonstravo kovos menus, o nukrypus nuo kurso atsiradome saulėtuose Havajuose su IV b klase. Ekskursiją po Ameriką organizavo IV a klasė. Pietietiškas aistras iš Meksikos pademonstravo IV h klasė , o IV c nukėlė mus į Ispaniją. Airijoje sutikome IV e klasę, kovojančią su baisiąja Lochneso pabaisa, o paskutinėje stotelėje – Prancūzijoje – mus pasveikino IV g klasė.

Šventės pabaigoje abiturientams buvo įteikti pusatestačiai, skambėjo padėkos klasių auklėtojams bei direktoriaus sveikinimas. „Arkit ir melskitės“, – kaip ir kasmet abiturientams pasakė jis, o mes supratome, kad egzaminai ir mokyklos baigimas neišvengiamai artėja.

Dėkojame trečiųjų klasių mokiniams ir jų auklėtojams už nuoširdų šventės organizavimą.

DzūkijosTV reportažą iš gimnazijos 100-dienio žiūrėkite paspaudę ant nuorodos