Sveikiname

Sveikiname Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų technologijų II etapo (miesto) olimpiados „Pažvelkime į pasaulį kitaip“ prizininkus :

• I-II gimnazijos klasių konstrukcinių medžiagų veiklos grupėje III vietą užėmė Lukas Blauzdžiūnas (II c). Mokytojas Mindaugas Ribinskas.
  • III-IV gimnazijos klasių konstrukcinių medžiagų veiklos grupėje III vietą užėmė Andrius Mažeika (IV d). Mokytojas Dainius Gintalas
  • III-IV gimnazijos klasių konstrukcinių medžiagų veiklos grupėje I vietą užėmė Donatas Kmieliauskas (IV d). Mokytojas Dainius Gintalas.
  • III-IV gimnazijos klasių tekstilės veiklos grupėje III vietą užėmė Greta Vaičiulytė (III c). Mokytoja Snieguolė Valentukonienė
  • III-IV gimnazijos klasių tekstilės veiklos grupėje I vietą užėmė Elona Sketerskaitė (III f). Mokytoja Snieguolė Valentukonienė