Dešimtokų matematikos komandinė olimpiada

Vasario mėn. 27 dieną Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijoje vyko Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 9-10 (gimnazijos I-II) klasių mokinių komandinė matematikos olimpiada. Mūsų mokykloje susirinko patys geriausi miesto matematikai. Komandinėje matematikos olimpiadoje dalyvavo net 9 Alytaus miesto mokyklų komandos: Dainavos pagrindinės, Likiškėlių pagrindinės, Panemunės pagrindinės, Šaltinių pagrindinės, „Volungės“ pagrindinės, Vidzgirio pagrindinės, Jotvingių gimnazijos, Putinų gimnazijos ir Adolfo Ramanausko- Vanago gimnazijos.

Po įtempto 45 minučių darbo komandos vertinimo komisijai pateikė dešimties užduočių sprendimus. Kol vertinimo komisija tikrino darbus, olimpiados dalyviams buvo parodyta mūsų gimnazistų paruošta programėlė. Gimnazistai skaitė eiles, dainavo, šoko. (Pasiruošti jiems padėjo mokytojos I.Muzikevičienė, J.Zelenienė, N.Vekeriotaitė). Svečiai turėjo galimybę aplankyti gimnazijos muziejų.
Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 9-10 (gimnazijos I-II) klasių mokinių komandinės matematikos olimpiados dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Virginijus Skroblas. Jis pasidžiaugė, kad tiek daug šaunių matematikų susirinko Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijoje ir kad mūsų mokyklos komanda užėmė II vietą. Gimnazijos direktorius V.Skroblas visoms komandoms įteikė padėkos raštus ir apdovanojo nugalėtojus: Dainavos pagrindinės mokyklos komandai, laimėjusiai I vietą, įteikė taurę, Šaltinių pagrindinės mokyklos ir Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komandoms, užėmusioms II vietą, bei „Volungės“ pagrindinės mokyklos komandai, užėmusiai III vietą, įteikė prizus.

Sveikiname Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos komandos narius: Mindaugą Mažeiką II b klasės mokinį, Indrę Ignatavičiūtę II b klasės mokinę, Aidą Buroką I f klasės mokinį, Aušrą Balčiūnaitę II a klasės mokinę, Tautrimą Marčiulionį II a klasės mokinį bei jų matematikos mokytojas Elvyrą Jakučionytę ir Astą Grimalauskienę su iškovota II vieta.